Slovinsko – Srbsko 1:1 (kon.) | Dánsko – Anglie 1:1 (kon.) | Španělsko – Itálie 1:0 (kon.)
Dánsko
1:1 (1:1)
Anglie
Čtvrtek 20.06.2024, 18:00Mistrovství Evropy • Skupina C

Anglie se dostala do vedení, trefil se Harry Kane. Následně deset minut před koncem prvního poločasu srovnal povedenou ránou Morten Hjulmand. Ve druhém poločase branka nepadla, a proto tento duel končí smírně 1:1. Aktuálně má Anglie čtyři body, Dánsko dva v tabulce skupiny C. (19:55:12)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 4:6. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 13:5.

90+4

90+4
    Anglie pokračuje dál v dobré hře, ale nemůže se protlačit ke střele.

90+2
    Jordan Pickford rozehrává volný kop na polovině hrací plochy, ale k výraznější šanci to nevedlo.

90+2
    Fotbalisté Anglie nyní vylepšili hru, tlačí se do zakončení a pokouší si vypracovat rozhodující moment.

90+1
    Conor Gallagher to zkoušel individuálně, dokázal vybojovat autové vhazování pro své spoluhráče.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry v poločase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

88
    Mnoho času už do konce poločasu nezbývá, aktuálně čekáme na nějakou výraznější šanci na jedné či druhé straně.

87
    Žlutá karta pro tým Dánsko (Christian Nörgaard). Po faulu na Conora Gallaghera vidí kartu.

87
    Joakim Maehle a Christian Nörgaard to zkoušeli kombinačně, ale nedokázali se propracovat do střelecké pozice. Dobře si počínala obrana soupeře.

85
    Pierre-Emile Höjbjerg si vypracoval střeleckou pozici, dobrý jeho pokus, ale rána míří vedle branky. Dánsko je nyní aktivnější a diktuje tempo hry.

83
    Alexander Bah to zkoušel individuálně, nakonec dokázal vybojovat rohový kop. Centr se snesl před branku, ale Andreas Christensen poslal balon vysoko nad.

82
    Střídání v týmu Dánsko:
    ze hřiště odchází Christian Eriksen, přichází Andreas Skov Olsen,
    ze hřiště odchází Morten Hjulmand, přichází Christian Nörgaard.

81
    Fotbalisté Anglie nyní vybojovali autové vhazování, ale obrana byla připravená. Dánsku se podařilo vytlačit hru k polovině.

80
    Pierre-Emile Höjbjerg podle sudího fauloval soupeře, Jarrod Bowen byl tím, kdo odnesl jeho důraznou hru.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, ve kterém jsme zatím viděli dvě branky. Je otázka, zda se některý z týmů dočká rozhodující branky, nebo bude duel končit smírně.

78
    Souboje o balon se nyní odehrávají na polovině hrací plochy. Mnoho zajímavých šancí v předbrankovém prostoru nyní k vidění není.
    Internetový obchod Marken.cz vám přináší legendární sortiment Fanklubu defenzivního fotbalu! Pořiďte si originální šálu nebo triko a zařaďte se do skupiny fanoušků, která ví, že nejdůležitější jsou body.