MŠK Tesla Stropkov – Humenné 0:3 (kon.) | Uničov – Prostějov 1:2 (kon.) | Ústí n. L. – Varnsdorf 1:4 (kon.)
Opava – Třinec 1:1 (kon.) | Olomouc B – Žilina B 7:1 (kon.) | Austria – Zlín 1:0 (kon.)
Ried – Žilina 3:0 (kon.) | Skalica – Karviná 0:2 (kon.) | Jablonec – Sparta B 4:1 (kon.)
Cracovia – Olomouc 0:1 (kon.) | Vlašim – Zápy 1:1 (kon.) | Lech Poznaň – Teplice 0:2 (kon.)
Púchov – Brno 4:0 (kon.) | Sparta – Salzburg 2:2 (kon.) | Ostrava – B. Bystrica 3:1 (kon.)
Slavia – Žilina 5:1 (kon.) | Považská Bystrica – Vyškov 0:0 (kon.) | Slovácko – Žižkov 4:1 (kon.)
Slavia B – Dukla Praha 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Ried 4:2 (kon.)
1.FC Slovácko
4:1 (4:1)
FK Viktoria Žižkov
Sobota 13.07.2024, 17:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště • Přípravný zápas

Ode mě je to pro dnešní sobotu všechno, přeji hezký zbytek týdne a třeba zase někdy na počtenou. (19:31:06)

Přípravné utkání mezi Slováckem a Viktorií Žižkov, které bylo pro oba celky generálkou na začátek nového ročníku, skončil příznivěji pro domácí hráče. Ti totiž zvítězili 4:1.
    V prvním poločase jsme sledovali zápas, který musel diváky bavit. Na první gól jsme pak čekali do patnácté minuty a vstřelil ho domácí záložník Marek Havlík, který se trefil přesně k pravé tyči – 1:0. O tři minuty později už ale bylo srovnáno, když dokázal vyrovnat žižkovský kapitán Milan Jirásek – 1:1. Vedení Slovácku vrátil v 25, minutě duelu Michal Kohút, který usměrnil Reinberkův centr mezi tři tyče a od té doby byli svěřenci kouče Westa lepším týmem. Ve 31. minutě tečoval obránce Žižkova Trávníkovu střelu do břevna, od kterého se balon odrazil příhodně pro Dyjana Carlose de Azeveda a slovácká posila zblízka zvýšila na 3:1. Na 4:1 poté zvýšil Patrik Blahút, kterému předložil míč po hezké akci Merchas Doski a slovenský fotbalista jen doklepl míč do odkryté sítě.
    Druhý poločas už takovou převahu domácích nenabídl. Hra ale byla vyrovnaná a šance na úpravu skóre utkání měly oba celky, ale Vechetovu ránu ztečoval obránce a útočník Viktorie Jiří Sodoma zase nevyzrál na brankáře Heču.
    Zápas tak skončil výhrou Slovácka 4:1.

90

90
    Po rozehrávce nakrátko nakopával míč před branku Kim, ale poslal balon jen k brankáři Kotkovi.

89
    Kozákova přihrávka hledala Kima, ale byla sražena na další rohový kop.

89
    Sodomova střela z velkého úhlu jen prolétla nad Hečovou brankou, který tak nemusel zasahovat.

88
    Petržela přistrčil míč Ndefemu, jehož následná přihrávka našla Matyáše Kozáka. Ten ale z prvního doteku pálil jen nad branku.

87
    Domácí útočník Filip Vecheta zakombinoval s Doskim a následně vybojoval alespoň autové vhazování.

86
    Nákop slovenského stopera Vaška byl na Ndefeho až příliš dlouhý a angolský fotbalista jej na hřišti nestihne.

86
    Velmi dobrou práci do defenzivy teď odvedl Merchas Doski, který vybojoval pro svůj tým odkop od branky.

85
    Hráči Slovácka se prezentovali dalším faulem, tentokrát se provinil záložník Křišťan.

85
    Následnou standardku rozehrál Tregler přesně na hlavu stopera Richtera, který však zakončil vedle slovácké branky.

84
    Domácí záložník Lukáš Novotný stáhl na trávník pronikajícího Toulu, sudí Batík píská.

83
    Po rohovém kopu hlavičkoval Jaroslav Tregler, ale branku Heči netrefil.

82
    Treglerovu přihrávku pod sebe raději odvrátil Lukáš Novotný do zámezí, takže následovat bude rohový kop Viktorie.

81
    Chybnou Křišťanovu rozehrávku zachytil Adam Toula, jehož průnik sir brzdil Matyáš Kozák za cenu autu.

80
    Hlavní rozhodčí Batík přerušuje hru po nedovoleném zákroku ve středu hřiště, kterým se prezentoval jeden z domácích hráčů.

79
    Vaškovu průtokovou přihrávku zablokoval jeden z hostujících obránců, následnou rozehrávku ale ztečovali hráči Slovácka do zámezí.

78
    Po chybě v rozehrávce Slovácka mířil sám na brankáře Heču hostující Jiří Sodoma, ale gólman Slovácka velmi dobře zasáhl.