Jihlava – Mountfield HK 1:3 (kon.) | Olomouc – Liberec 6:0 (kon.) | Č. Budějovice – Třinec 3:0 (kon.)
Zlín – Mladá Boleslav 3:4 (kon.) | Kladno – Vítkovice 4:2 (kon.) | Salzburg – Slavia 3:5 (kon.)
HC Litvínov – K. Vary 1:4 (kon.)
konec
HC Motor České Budějovice
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
HC Oceláři Třinec
Sobota 07.12.2019, 12:00turnaj O Pohár DHL • 25. kolo
Partner:
   
  Je konec! Českobudějovičtí hokejisté zaslouženě vítězí. Soupeře nepustili do příliš gólových šancí, naopak třikrát sami skórovali a mohou se tak radovat z povedeného zápasu, kterým navázali i na včerejší vítězství proti Vítkovicím. (14:09:15)
   
  Konec zápasu.
   
  58:49
  Vojtěch Krcho poslal skvělou přihrávku před branku, kam si najížděl Matouš Masopust. Ten však v pravý čas do odkryté klece nezamířil, jeho pokus totiž končí nad horní tyčkou.
   
  57:15
  Adam Stránský si najel před branku, kam dosta přihrávku před její odkrytou část. Nakonec však v rychlosti kotouč až za brankovou čáru neprocpal. Puk končí za brankou domácího týmu.
   
  56:13
  Michal Ramik střílel z levého křídla z brankářova pohledu. Jeho pokus letěl na pravou tyč, ovšem zde se Dvořák dobře natáhl a s vypětím všech sil kotouč dostal mimo brankovou konstrukci. Parádní zákrok!
   
  54:58
  Nyní už se hrálo jen v útočném pásmu třineckých Ocelářů. Motor se ovšem zatím dobře brání a z původně pětiminutové přesilovky soupeře už zbývá jen něco málo přes minutu a půl
   
  53:36
  V oslabení se na opačnou stranu dostali také českobudějovičtí hráči, kteří dokonce kombinovali a dostali se do střeleckého pokusu. S. ním ale neměl brankář Suchánek výraznější problémy.
   
  52:39
  Marek Havránek napřáhl nam modré čáře a nebyl vůbec daleko od gólu. Jeho pokus proletěl přes skrumáž hráčů a kotouč se nakonec odrazil až od pravé tyčky z Dvořákovu pohledu.
   
  51:41
  Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Doktor – 5 min. + osobní trest do konce utkání, faul kolenem). Trest odpyká Anderle.
   
  50:17
  Ve hře ve čtyřech na obou stranách se toho moc nedělo. Ani jeden z brankářů nemusel zasahovat, nedošlo k ždánému ohrožení branky.
   
  48:17
  Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Hubata – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Anderle.
  Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Plandor – 2 min. – hrubost).
   
  47:10
  Jaroslav Pouzar udržel kotouč pro svůj tým, načež ho poslal na Jakuba Čížka. Ten neměl moc prostoru, a tak zkusil nahodit na branku z větší dálky. Suchánek nakonec zasahovat nemusí.
   
  45:54
  Jahor Hracholski se agilně nacpal až před branku. Suchánka si položil a už to vypadalo, že zakončí přesně do odkryté části klece. Hostující brankář ale udržel beton, kde potřeboval, a nakonec ještě stihl zasáhnout.
   
  44:26
  Michal Silný dostal od Vojtěcha Krcha přihrávku přesně před branku. První jmenovaný z těchto míst pak nadvakrát zakončoval, Suchánek byl ale v tomto minisouboji úspěšnější, když kotouč udržel před brankovou čárou.
   
  43:25
  Jan Janoch se vrací zpět na ledovou plochu. Motor neměl v tomto oslabení moc práce a přežil jej bez větší úhony.
   
  42:24
  Jakub Čížek ujel v oslabení do útočného pásma. Už to vypadalo, že se kvůli střeleckému úhlu do šance nedostane, ale potom zakončil z bekhendu. Suchánek měl nakonec možná více práce, než by čekal, nakonec však puk v klidu rozehrává svému spoluhráči.
   
  41:25
  Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Janoch – 2 min., podrážení).
   
  40:56
  Patrik Najman dostal rychlou přihrávku na útočnou modrou čáru, odkud kotouč ihned poslal na branku. Suchánek nahození viděl a neměl problém s tím uschovat jej na své hrudi.
   
  40:23
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Domácí jdou do tříbrankového vedení! Velmi důležitá trefa! Jakub Novák poslal přihrávku na pravý kruh, kde stál pohotový VOJTĚCH KRCHO, který z první propálil zřejmě mezi Suchánkovy betony. Asistence: Jakub Novák.

  Adam Pavlíček

  Branky a nahrávky: 4. Silný (Novák), 13. Masopust (Silný, Krcho), 41. Krcho (Novák)


  HC Motor České Budějovice: Dvořák (Ludvík) – Najman, Hubata, Remta, Pavlát, Novák, Doktor – Řezáč, Hrubec, Anderle, Hracholski, Masopust, Pouzar, Janoch, Schwartz, Janoch, Čížek, Silný, Krcho
  HC Oceláři Třinec: Suchánek (Švančara) – Mituchovič, Radzienciak, Jenáček, Vacula, Ciencala, Grygar, Šulák – Havránek, Krč, Stránský, Pastor, Geidl, Mastič, Konečný, Plandor, Matěj, Ramik, Dobša

  Rozhodčí: Horák – Jindra, Zíka