Přerov – Frýdek-M. 2:3 (po pr.) | Zlín – Prostějov 5:4 (kon.) | Jihlava – Třebíč 0:2 (kon.)
Znojmo – Kolín 3:2 (3:2 po s.n.) | Pardubice B – Litoměřice 5:0 (kon.) | Sokolov – Slavia 4:3 (po pr.)
Poruba 2011 – Vsetín 3:0 (kon.)
konec
Berani Zlín
5:4 (2:2, 2:1, 1:1)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 01.11.2023, 17:30 • Trinity Bank Arena Luďka Čajky, Zlín • Chance liga • 18. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To už je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a zase někdy na počtenou. (20:05:32)
   
  Nejlepší hráči

  Berani Zlín: Nicolas Werbik
  LHK Jestřábi Prostějov: Jakub Illéš
   
  Berani nakonec v obrovském dramatu udrželi svůj náskok a připisují si třetí výhru v řadě! I ve třetí periodě to bylo hodně vyrovnané a fanoušci dlouho čekali na gól, nakonec jako první mohli slavit zlínští. Pátou a později vítěznou branku obstaral kapitán Bedřich Köhler, který se trefil individuálním způsobem. V samotném závěru za hosty ještě odpověděl Jiří Fronk, ale to na zisk bodů nestačilo.
   
  Konec zápasu.
   
  59:38
  Marek Račuk střílel ze svého oblíbeného pravého kruhu, střela se mu ale vůbec nepovedla.
   
  59:20
  Zdeněk Doležal nebezpečně vypálil od modré čáry, Daniel Huf toho moc neviděl, ale nakonec nemusel zasahovat. Puk totiž srazil pryč jeden z obránců.
   
  58:58
  Marek Štipčák odjíždí na střídačku a hosté zkusí vyrovnat s šesti bruslaři v poli!
  58:18 Jiří FRONK - 5:4
   
  58:18
  Jestřábi právě vstřelili branku!
  JIŘÍ FRONK je nakonec úspěšným střelcem po kontrole u videa, jeho individuální akce nakonec znamenala to, že se puk dostal těsně za brankovou čáru. Prostějov tak ztrácí jeden gól. Asistence: Petr Krejčí.
   
  58:18
  Jiří Fronk byl o chvíli později v ještě větší příležitosti, protože jistě obešel domácího brankáře a následně měl před sebou odkrytou klec, ale nejspíš na brankové čáře jeho pokus srazil pryč Pavel Sedláček!
   
  58:10
  Jiří Fronk zůstal úplně zapomenutý před domácí brankou a mohl pálit bekhendem, mířil ale do hrudě Daniela Hufa!
   
  57:15
  Jestřábi se stále nemohou usadit v útočném pásmu, i když aktivně napadají. Berani prostě hrají velmi zodpovědně a už nechtějí nic riskovat.
   
  56:29
  Zlín úspěšně drží hru daleko od své branky a dokonce hraje v útoku. Tam sice moc příležitostí ke střele nemá, i nadále však kupuje čas.
   
  55:55
  Petr Krejčí od modré čáry našel pouze lapačku Daniela Hufa, nyní to bude stát hlavně na něm.
   
  55:25
  Prostějov potřeboval střídat, kotouč proto napálil do útočné třetiny, takže hrát mohou domácí.
   
  54:38
  Jan Süss selhal při rozehrávce, díky čemuž Marek Račuk uháněl do přečíslení, následně předal kotouč na Jakuba Illéše, ale ten prohrál následný souboj s protihráčem.
   
  54:05
  Hosté už nyní musí všechno vsadit na ofenzivu, což také dělají. O přesný střelecký pokus se proto pokoušel Petr Hašek, přes bránící hráče ale puk nedostal.
  53:11 Bedřich KÖHLER - 5:3
   
  53:11
  Zlín právě vstřelil branku!
  BEDŘICH KÖHLER jako správný kapitán vrací svému týmu dvoubrankový náskok! Zlínský forvard se blížil k bráně po levé straně a odtud prostě tvrdě vypálil. Jeho pokus zablokoval Tomáš Hanousek, ale střelec branky si okamžitě našel odražený puk, provedl kličku a zavěsil do odkryté klece. Bez asistence.
  Marken.cz

  Lukáš Mihal

  Branky a nahrávky: 3. Suhrada (Werbik, Novák), 5. Werbik, 31. Šlahař (Zbořil), 34. Süss (Kindl, Šlahař), 54. Köhler – 7. Venkrbec (Pěnčík, Drtil), 12. Illéš (Račuk, Z. Doležal), 34. J. Veselý (Šidlík, Hanousek), 59. Fronk (Krejčí)


  Berani Zlín: Huf (Kořének) – Hrbas (A), Salonen, Suhrada, Zbořil, M. Novotný, Talafa, Čáp – Keränen, Salmio, Paukku – Süss, Kindl, Šlahař – Sadovikov, Werbik, Novák – P. Sedláček (A), Gago, Köhler (C).
  Trenér: Miloš Říha ml.

  LHK Jestřábi Prostějov: Štipčák (Halouzka) – Hanousek, Šidlík, Pěnčík, Drtil, Krejčí, Forman, Kloz – Fronk, Hašek, V. Burian (A) – J. Veselý, Račuk, Illéš – Slanina, Pitule, Z. Doležal – Maruna, Venkrbec (C), Jiránek (A).
  Trenér: Martin Štrba.

  Rozhodčí: Grygera, Mejzlík – Kleprlík, Komínek
  bahis siteleri