Třinec – K. Vary 2:3 (kon.) | Vítkovice – Sparta 6:0 (kon.) | Kometa Brno – Motor ČB 5:3 (kon.)
Olomouc – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Opava – Slavia 2:5 (kon.) | Jihlava – Ústí n/L 6:1 (kon.)
Havířov – Plzeň 1:2 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Kladno 2:1 (kon.)
po s.n.
AZ Havířov
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0 - 0:1)
HC Škoda Plzeň
Pátek 15.10.2010, 18:00 • Víceúčelová hala Havířov • DHL Extraliga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

AZ Havířov: Matoušek, Rudl - Bálint, Teper, Zientek, Peslar, Lešiga, Krause, Jindřich, Marek, Horák, Miczek, Mráz, Pechanec, Puffer, Čaja, Číp, Smuž, Kopún, Brezani, Včíslák

HC Plzeň 1929: Mazanec, Makarovič - Ruprecht, Růžička, Slavík, Sullmann, Špaček, Šimandl, Blumentrit, Mrázek, Váchal, Sedláček, Faschingbauer, Hošťálek, Baxa, Petruška, Pacanda, Hájek, Bernad, Mainer, Vizinger, Němec

Rozhodčí: .

Dnes uvidíme zápas posledního celku tabulky Noen extraligy juniorů - Havířova a třetího týmu tabulky Plzně. Havířov potřebuje nutně bodovat, aby se odprostil odedna tabulky, Plzeň útočí na čelo extraligy.

00:01

0:37
    Zientek teď rozvlnil boční síť brány Plzně.

1:03
    Na trestné lavici hráč Plzně Jakub Slavík.

1:43
    Lešiga prověřil brankáře Mazance.

2:35
    Střela Krauseho byla zblokována do sítě za brankou.

3:03
    Plzeň v plném počtu.

3:31
    Sullmann míří na dvě minuty za faul kolenem a Havířov hraje druhou přesilovku.

5:31

6:09
    Na trestnou lavici míří další hráč Plzně, 2 minuty dostává Němec za faul loktem.

6:31
    Klidný zákrok Mazance.

7:34
    Akci Havířova zastavuje offside.

8:09

8:35
    Havířov má i díky přesilovkám více ze hry, brankář Matoušek zatím nemá moc práce.

10:12
    Hrozící brejk hostů zastavuje Marek svou holí, chybělo málo a Plzeň mohla mít ukázkovou šanci.

10:30
    Miczek se dostal až do zakončení, ale ztroskotal na brankáři hostů.

11:52
    Na trestnou lavici míří Petruška za tvrdé naražení na hrazení. Teper odjíždí z ledu značně otřesený.

12:05
    Havířov má další možnost hrát přesilovku.

12:20
    Skvělá střela Zientka se zastavila o gólmana Mazance.

13:09
    Havířov se momentálně nemůže dostat do pásma hostů.

13:27
    Číp si skvělou stahovačkou objel obránce a zakončil, střela ovšem nebyla úspěšná.

13:52

15:06
    Zakázané uvolnění Havířova.

15:14
    Pacanda nedokázal prostřelit Matouška, když se puk z rohu odrazil do volného prostoru.

15:22
    Lešiga dostává dvě minuty za podražení.

16:00
    Skvěle pálil Pacanda, brankář Matoušek byl ovšem pozorný.

16:43
    Sullmann teď orazil horní tyč brány AZetu.

17:22
    Havířov oslabení ubránil, hosté branku nevytěžili.

18:12
    Na lavici hanby zamířil hráč Plzně Špaček na dvě minuty za sekání.

19:01
    Běží poslední minuta první třetiny.

20:00

V zápase má převahu Havířov, i díky přesilovým hrám, které už hrál v pěti případech. Plzeň několikrát ohrozila bránu Matouška, ale buď skvěle zachytal Matoušek nebo mu pomohla branková konstrukce.

Další třetina začne přibližně v 18:45.

Havířov bude hrát krátkou přesilovku trvající 11 vteřin.

20:01

20:12

20:34
    Mráz skvěle vypálil, Mazanec skvělým zákrokem vyrážečkou vyrazil kotouč mimo.

21:57
    Kotouč je na střídačce hostů.

22:23
    Na čtyři minuty za vysokou hůl si jde sednout plzeňský Ruprecht.

22:54
    Havířov hraje čtyřminutovou přesilovku, ale nedaří se jim dostat do pásma.

24:13
    Miczek trefuje pouze beton brankáře Mazance, trest se chýlí ke konci, už se odpočítávají poslední 2 minuty.

25:23
    Mazanec působí velice jistě.

26:23

26:50
    Sullmann trefuje Matouška do ramene, puk se odráží mimo bránu.

27:33
    Hoštálek dostává dvě minuty za vysokou hůl, Havířov bude hrát další přesilovku.

29:33
    Hosté v plném počtu, Havířov opět nevyužil výhodu přesilové hry.

29:55
    Horák přizvednutím hole zastavuje slibně se rozjíždějící akci Plzně.

30:56
    Číp skvěle vystřelil přes obránce, Mazanec si puk pohlídal a ukryl do lapačky.

31:45
    Na dvě minuty míří na trestnou lavici Kopún za zdržování hry, vzítí puku z hrací plochy.

33:11
    Pacanda pálí příklepem, brankář Matoušek vyráží skvělým zakročením betonu.

33:45
    AZet v plném počtu.

35:23
    Horák jen těsně minul puk, mohl jej tečovat a tím vstřelit úvodní branku zápasu.

37:08
    Na dvě minuty míří Zientek za držení, Plzeň má k dispozici přesilovku.

38:13
    Havířov se úspěšně brání a vyhazuje kotouče na soupeřovu polovinu.

39:08
    Havířov v plném počtu.

39:52
    Pechanec se málem dostal ke vstřelení branky. Puk ovšem po kličce do backhandu nezasunul za brankáře Mazance.

40:00

Další třetina začne přibližně v 19:28.

Havířov má často k dispozici přesilovky, ale ještě se mu nepodařilo nějakou využít. Plzeň skvěle brání.

40:01

40:44
    Hosté teď nastoupili s rychlou nátlakovou hrou.

42:17
    Na dvě minuty za hákování míří hráč Plzně - Michal Špaček.

43:53
    Jindřich vypálil tvrdou střelu, do brány ale nezamířila.

44:17

44:52
    Baxa jel sám na brankáře Matouška, v klíčové chvíli ale bránu přestřelil.

45:26
    Dvě minuty za držení protihráče dostává Radek Číp.

45:41
    Pechanec se individuální akcí dostal až před bránu, Mazanec nakonec sitaci vyřešil na brankové čáře.

46:56
    Zakázané uvolnění, které způsobil brankář Mazanec nepřesnou přihrávkou.

47:26

47:56
    Na lavici hanby míří havířovský Zientek, na dvě minuty za nedovolené bránění.

48:44
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Plzeň využila přesilovku, přesnou ranou do spodní části klece se trefil Jakub Bernard a otvírá brankový účet hostů.

51:00
    Matoušek likviduje další šanci hostů.

51:16
    Střelu Zientka tečoval Brezani, který ovšem nedokázal zacílit puku konečnou stanici branka.

53:12
    Matoušek teď drží naděje Havířova.

54:23
    Za nedovolené bránění míří na trestnou lavici Včíslák. Přesilovka hostů bude hodně důležitá pro vývoj zápasu.

54:45
    Na trestnou lavici míří Sedláček na 2 plus 10 minut za naražení zezadu. Dvouminutový trest odpykává Faschingbauer.

56:23
    Havířov hraje krátkou přesilovku.

56:45

57:29
    Dvě minuty dostává havířovský Jindřich za hákování.