Třinec – K. Vary 2:3 (kon.) | Vítkovice – Sparta 6:0 (kon.) | Kometa Brno – Motor ČB 5:3 (kon.)
Olomouc – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Opava – Slavia 2:5 (kon.) | Jihlava – Ústí n/L 6:1 (kon.)
Havířov – Plzeň 1:2 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Kladno 2:1 (kon.)

Plzeň právě vstřelila branku!
    Zápas rozhoduje svým nájezdem Faschinbauer. Hosté si odváží dva body.

64:31
    Dvě minuty dostává Slavík za sekání.

62:42
    Zientek dostává dvě minuty za krosček a ve stejném čase hráč Plzně Pacanda za sekání.

61:42
    Včíslák teď obdržel dvouminutový trest za podražení.

59:12
    Havířov právě vstřelil branku!
    Pechanec se dostal do brejku a v oslabení vyrovnává povedeným blafákem, vrací AZet do hry.

57:29
    Dvě minuty dostává havířovský Jindřich za hákování.

54:45
    Na trestnou lavici míří Sedláček na 2 plus 10 minut za naražení zezadu. Dvouminutový trest odpykává Faschingbauer.

54:23
    Za nedovolené bránění míří na trestnou lavici Včíslák. Přesilovka hostů bude hodně důležitá pro vývoj zápasu.

48:44
    Plzeň využila přesilovku, přesnou ranou do spodní části klece se trefil Jakub Bernard a otvírá brankový účet hostů.

47:56
    Na lavici hanby míří havířovský Zientek, na dvě minuty za nedovolené bránění.

45:26
    Dvě minuty za držení protihráče dostává Radek Číp.

44:52
    Baxa jel sám na brankáře Matouška, v klíčové chvíli ale bránu přestřelil.

43:53
    Jindřich vypálil tvrdou střelu, do brány ale nezamířila.

42:17
    Na dvě minuty za hákování míří hráč Plzně - Michal Špaček.

37:08
    Na dvě minuty míří Zientek za držení, Plzeň má k dispozici přesilovku.

35:23
    Horák jen těsně minul puk, mohl jej tečovat a tím vstřelit úvodní branku zápasu.

33:11
    Pacanda pálí příklepem, brankář Matoušek vyráží skvělým zakročením betonu.

31:45
    Na dvě minuty míří na trestnou lavici Kopún za zdržování hry, vzítí puku z hrací plochy.

27:33
    Hoštálek dostává dvě minuty za vysokou hůl, Havířov bude hrát další přesilovku.

22:23
    Na čtyři minuty za vysokou hůl si jde sednout plzeňský Ruprecht.

20:34
    Mráz skvěle vypálil, Mazanec skvělým zákrokem vyrážečkou vyrazil kotouč mimo.

18:12
    Na lavici hanby zamířil hráč Plzně Špaček na dvě minuty za sekání.

16:43
    Sullmann teď orazil horní tyč brány AZetu.

16:00
    Skvěle pálil Pacanda, brankář Matoušek byl ovšem pozorný.

15:14
    Pacanda nedokázal prostřelit Matouška, když se puk z rohu odrazil do volného prostoru.

13:27
    Číp si skvělou stahovačkou objel obránce a zakončil, střela ovšem nebyla úspěšná.

11:52
    Na trestnou lavici míří Petruška za tvrdé naražení na hrazení. Teper odjíždí z ledu značně otřesený.

6:09
    Na trestnou lavici míří další hráč Plzně, 2 minuty dostává Němec za faul loktem.

3:31
    Sullmann míří na dvě minuty za faul kolenem a Havířov hraje druhou přesilovku.

1:03
    Na trestné lavici hráč Plzně Jakub Slavík.

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 60. Pechanec (Brezani) - 49. Bernard (Ruprecht, Sullmann), 65. Faschingbauer

AZ Havířov: Matoušek, Rudl - Bálint, Teper, Zientek, Peslar, Lešiga, Krause, Jindřich, Marek, Horák, Miczek, Mráz, Pechanec, Puffer, Čaja, Číp, Smuž, Kopún, Brezani, Včíslák

HC Škoda Plzeň: Mazanec, Makarovič - Ruprecht, Růžička, Slavík, Sullmann, Špaček, Šimandl, Blumentrit, Mrázek, Váchal, Sedláček, Faschingbauer, Hošťálek, Baxa, Petruška, Pacanda, Hájek, Bernad, Mainer, Vizinger, Němec

Rozhodčí: Kusý - Hlavatý, Poruba