Kometa Brno – Plzeň 2:3 (po s.n.) | Vítkovice – Litvínov 7:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
Znojmo – K. Vary 1:3 (kon.) | Olomouc – Kladno 7:3 (kon.) | Opava – Chomutov 1:4 (kon.)
Havířov – Motor ČB 3:4 (kon.) | Pardubice – Sparta 4:3 (po s.n.) | Jihlava – Liberec 4:5 (po s.n.)
po s.n.
HC Dukla Jihlava
4:5 (2:1, 1:1, 1:2 - 0:0 - 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 05.11.2010, 18:15DHL Extraliga juniorů

58:40
    Na trestnou lavici usedá Tomáš Kouřil na dvě minuty za hákování. DOmácí si zárověň berou oddechový čas.

56:27
    Anatolij Protasenja (JIH) je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

53:03
    Lukáš Martínek (JIH) je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry a zároveň si hosté berou oddechový čas.

48:25
    Vyloučen je Daniel Skalický (LIB) na dvě minuty za nedovolené bránění.

39:24
    Na lavici trestoměřičů usedá Lukáš Martínek (JIH) na dvě minuty za faul loktem.

34:08
    A Filip Jánošík(LIB) do třetice. Usedá na trestnou lavici za hákování na dvě minuty.

31:25
    Další vyloučený hráč je Patrik Maďar (LIB) na dvě minuty za vražení na hrazení. Dukla bude hrát půl minuty 5 na 3.

29:59
    Na trestnou lavici usedá Daniel Miškovský (LIB) na dvě minuty za podražení.

24:30
    Bylo nařízeno trestné střílení za hákování jihlavského hráče Filipa Randy.

9:44
    Štěpán Cirhan (JIH) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

4:30
    Michal Bulíř (LIB) je prvním vyloučeným dnešního zápasu. Usedá na dvě minuty za podražení.

Vojtěch Vopat

Branky a nahrávky: 18. Polcar (Kasalý), 18. Protasenja (Mikeš), 33. Protasenja (Mikeš), 60. Protasenja (Polcar, Pometlo) - 14. Maďar (Mulač, Valášek), 34. Jonák (Jánošík), 41. Kedršt (Šimek), 58. Kedršt (Kouřil), 65. Bulíř

HC Dukla Jihlava: Jíra - Kolda, Martínek, Hlaveš, Randa, Jaroš, Cirhan, Zadražil - Kasalý, Polcar, Vysloužil - Protasenja, Pometlo, Mikeš - Matějka, Zídek, Brychta - Prokš, Němec
    Bílí Tygři Liberec: Alexa (40. Jelínek) - Lacek, Karlík, Šelf, Říha, Sobotka, Šimek - Kraus, Jánošík, Kouřil - Bulíř, Kedršt, Miškovský - Skalický, Mulač, Jonák - Bittner, Maďar, Valášek

Rozhodčí: Pražák - Hák, Zíka