Hr. Králové – Letňany 6:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Motor ČB 2:8 (kon.) | Plzeň – K. Vary 3:4 (po s.n.)
Jihlava – Vítkovice 6:4 (kon.) | Vsetín – Třinec 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 4:5 (kon.)
Ústí n/L – Sparta 0:8 (kon.) | Písek – Mladá Boleslav 0:3 (kon.) | Liberec – Pardubice 10:6 (kon.)

59:32
    Ještě v poslední dvacetiminutovce stihneme dvě minuty pro Trošku, který zahákoval Schleisse a jde pykat k trestoměřičům.

49:03
    Svoboda z týmu hostů dostává dvouminutový trest.

43:48
    David Tolar se provinil nedovoleným bráněním.

41:19
    Vyloučení i na hostující straně. Střelec vyrovnávací branky Lukáš Vrána dostává dvě minuty za vysokou hokejku a dvě minuty za držení protihráče.

32:24
    Jenže rychlonohý Jirušek udělal v plzeňské třetině pořádný vzruch, a tak domácí bek Kubík zatáhl za záchrannou brzdu a zahákoval jej. Dostává dvouminutový trest.

29:19
    Domácí obránce Patrik Marcel dostává dvouminutový trest za faul kolenem.

24:39
    Ale indiáni se o výhodu sami připravují, domácí Mašek už je na trestné za nedovolené bránění.

23:45
    Plzeňští jsou v této části hry lepším týmem, z čehož pramení i faul hostujícího Zikmunda. Jde na dvě minuty pykat za držení protihráče.

17:09
    Dvouminutový trest získává varský Gorčík.

Lucie Mužíková

Branky a nahrávky: 23. Tulačka (Noga), 53. Noga (Marcel), 55. Kubalík (Schleiss, Tulačka) - 38. L. Vrána (Táborský), 43. Táborský, 59. Kubáč (Novák), 0. Táborský

HC Škoda Plzeň: Karafiát - Tichý, Kubík, Šmíd, Marcel, Moravčík, Houfek, Procházka, Pejchar - Pitel, Tolar, Pour - Mašek, Kubalík, Schleiss - Tulačka, Noga.
    HC Energie Karlovy Vary: Fečo - Priškin, Šafář, Vilhelm, Čoudek, Novák, Sturma, Gombár - Jirušek, Táborský, Svoboda, Zikmund, Bečka, Gorčík, Csamango, Hroch, Vrána Jakub, Ziegler, Vrána Lukáš, Kubáč.