K. Vary – Ústí n/L 3:6 (kon.) | Sparta – Slavia 2:3 (po pr.) | Motor ČB – Mladá Boleslav 3:0 (kon.)
Vsetín – Jihlava 4:7 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 2:1 (po s.n.) | Olomouc – Vítkovice 3:2 (kon.)
Liberec – Písek 3:2 (kon.) | Pardubice – Hr. Králové 2:1 (kon.)
HC Sparta Praha
2:3 (0:0, 1:0, 2:1 - 0:1)
HC Slavia Praha
Sobota 06.11.2010, 12:30 • TESLA ARENA • Extraliga staršího dorostu

65:00
    Co tu proboha dělá Standa Hložek??? (14:42:51)

65:00

64:09
    Slavia právě vstřelila branku!
    Rána z čistého nebe znemená vyrovnání Slavie v letošních vzájemných zápasech na 2:2. Zhruba ze sedmi metrů se prudkou dělovkou trefil FILIP HLINKA. Asistence: Martin Kotyra.

63:29
    Zlý muž zápasu Ryzák mohl dát do střely trochu víc razance, Bílek si jeho "ránu" vychutnal efektním zákrokem lapačkou.

62:15
    Volek nezpracoval Matějčkovu zbrklou nabídku v přečíslení, hra se vrací do středního pásma.

61:54
    Dojíždějící Hampl se dostal k Uhlíkovi až po odpískání. Alespoň ho tedy pokropil sprškou ledu od bruslí.

61:32
    Doležal zkoušel u tyčky překvapit Uhlíka, neuspěl.

60:33
    Sparta už je ve čtyřech, pokračuje se ve stejném počtu hráčů na obou stranách.

60:23
    Růžička zkoušel najít na teč Tomáše Moravce, puk se odrazil do výstroje gólmana Bílka.

60:01

60:00
    Sparta začne prodloužení ve třech, dokud nevyprší trest Hampla, tj. 33 vteřin.

60:00
    Zápas bude pokračovat prodloužením s "náhlou smrtí". Tím hlasatel asi myslí, že tady umrznu.

60:00

59:11
    Slavia obléhá trpělivě sparťanskou svatyni, sešívaní ale ne a ne vystřelit.

58:33
    A možná ne. Ondřej Hampl (SPA) podrazil jednoho z protihráčů a Slavia dohraje třetí třetinu v početní výhodě. Hosté si vyžádali oddechový čas.

58:10
    Rozhodčí pouštějí hru, čas rychle utíká a dost možná se dočkáme nastavení.

56:45
    Před brankou měl výtečnou příležitost Presheva, bohužel pro Spartu minul branku.

55:54
    Václav Tomek si sebevědomě šel do útočného pásma pro faul, přes velkou snahu se ale zapískání od rozhodčího nedočkal.

54:39
    Denis Hudec se probil brankovištěm, ideální čas na střelu ale prováhal.

Pavel Hrdina

Branky a nahrávky: 42. Brzobohatý (Presheva), 46. Hudec (Brém) - 39. Kotyra (Šteiner, Hlinka), 47. Kotyra (Hejna), 65. Hlinka (Kotyra)

HC Sparta Praha: Bílek (Neužil) - Skřivánek, KLiment, Arnošt, Hemr, Doležal, Müller, Bílek, Brém, Vacek, Bodnár, Brzobohatý, Hudec, VOlek, Presheva, Matějček, Březina, Hampl,Procházka.
    HC Slavia Praha: Uhlík (Moučekú - Ryzák, Rod, Šteiner, Jedlička, Török, Nádvorník, Burian, Nejezchleb, Knot, Kotyra, Freisler, Tomek, Hložek, Löbl, Benda, Růžička, Vacek, Hlinka, Moravec, Hejna.