Sokolov – Klášterec nO 3:6 (kon.) | Prostějov – Technika Brno 2:0 (kon.) | Břeclav – Frýdek-M. 6:5 (po s.n.)
Karviná (Baník) – Val. Meziříčí 4:0 (kon.) | Přerov – SHK Hodonín 6:1 (kon.) | Milevsko – Pelhřimov 7:3 (kon.)
Most – Řisuty 3:1 (kon.) | Jablonec n/N – Kobra 6:5 (po pr.) | Nový Jičín – Uh. Hradiště 4:3 (po pr.)

59:54
    Sedlák (PRE) 2 minuty hrubost, 2 + 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku - Peš (HOD) 2 minuty hrubost.

59:54
    Tak i pěstního souboje se diváci dočkali. Duel Sedlák versus Peš skončil jasným vítězstvím přerovského hráče.

59:07
    Také Vlček hned po získání kotouče vyhazuje.

58:20
    Faltýnek lehce vyhodil a čtveřice Zubrů jede střídat. Utkání už se jen dohrává.

57:44
    Přerov hrál chvíli v šesti a bude za to pykat. Za hráčskou lavici odsedí dvě minuty Sršeň (PRE).

57:23
    Korotvičkovu jedovatou střelu brankář Tihlář vyrazil.

56:48
    Konečně se hraje zase v plném počtu na obou stranách.

55:24
    Sedlák zkoušel střílet přes obránce. Šurý téměř nic neviděl, ale puk šel zhruba půl metru nad.

54:48
    Další faul kolenem, tentokrát ale na druhé straně. Na trestnou lavici odjel Novajovský (PRE).

53:51
    Přerov bude hrát přesilovku. Za faul kolenem je vyloučen Průdek (HOD).

53:07
    Vladimír Kočara teď dokonce útočil na hattrick. Po přihrávce Hanáka mu ale střela nesedla.

51:30
    Nádherná mexická vlna nyní obíhá tribunami přerovského stadionu.

50:58
    Přerov právě vstřelil branku!
    Zubři dál navyšují skóre! Kotásek našel dobře postaveného VLADIMÍRA KOČARU a ten parádní střelou z první vymetl pavouky z růžku hodonínské branky. Asistence: Martin Kotásek.

49:25
    Menšík obehrál dva hráče Hodonín a poté vystřelil nad Šurého branku.

48:30
    Penák se snažil proklouznout do útočného pásma, ale před obránce Vlčka nepřešel.

47:03
    Kohút teď využil zmatků v obraně Hodonína a jel po křídle sám na Šurého. Přerovský útočník se snažil zakončit mezi betony, ale tam mezírka nebyla.

46:28
    A také Kohút Zubry osvobodil.

45:42
    Vaškovič těsně minul Tihlářovu klec. Hned vzápětí Ferenc vyhodil a celý stadion tleská.

Aleš Novotný

Branky a nahrávky: 8. Coufal (Sprušil, Sedlák), 30. Kočara (Sedlák), 31. Kohút (Novajovský, Sršeň), 39. Pala (Faltýnek, Kotásek), 44. Faltýnek (Sedlák), 51. Kočara (Kotásek) - 24. Korotvička (Peš, Špok)

HC ZUBR Přerov: Tihlář (Vrzala) - Pala, Faltýnek, Ferenc, Osina, Vlček, Novajovský, Pírek - Coufal, Sedlák, Sprušil, Kočara, Hanák, Kotásek, Menšík, Kohút, Kundrátek, Holík, Palička, Sršeň
    SHK Drtiči Hodonín: Láníček (Šurý) - Hoza, Vrba, Rehuš, Vaškovič, Korotvička, Špok, J. Rapant, Flamík, Pokorný, Podešva, Tomášek, Komárek, Miklík, Peš, Salajka, Beňa, Průdek, Penák

Rozhodčí: Škrobák - Matěj, Smilek