Sokolov – Klášterec nO 3:6 (kon.) | Prostějov – Technika Brno 2:0 (kon.) | Břeclav – Frýdek-M. 6:5 (po s.n.)
Karviná (Baník) – Val. Meziříčí 4:0 (kon.) | Přerov – SHK Hodonín 6:1 (kon.) | Milevsko – Pelhřimov 7:3 (kon.)
Most – Řisuty 3:1 (kon.) | Jablonec n/N – Kobra 6:5 (po pr.) | Nový Jičín – Uh. Hradiště 4:3 (po pr.)
HC Most
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
HC Řisuty
Sobota 06.11.2010, 17:30 • ZS Most • 2. liga skupina Západ

Domácí si za druhou třetinu vítězství zasloužili, Řisuty byly dnes směrem dopředu poměrně neškodné. (19:43:02)

60:00

59:30
    Přihrávka rukou, hra se přesune do středního pásma, Lev se vrací do branky.

59:20
    Hosté odvolali Lva, hrají 6 na 4, ale zatím bez gólového efektu.

58:52
    Time out Řisuty.

58:52
    Další trest pro Most, Nedrda za hákování.

58:10
    Vyskočilova tvrdá, umístěná rána si cestu do branky nenašla.

57:14
    Obrovská chyba hostující obrany, Nedrda mířil na prázdnou branku, do které v poslední chvíli skočil Lev rybičku a svou širokou holí zabránil jisté brance!

56:38
    Mostecký Maxa je vyloučen za zdrž. hry.

56:22
    Vrtek v dobré pozici trefuje Lva.

56:10
    Prorokovu střelu blokuje hostující obrana.

55:48
    Mostecký icing.

55:03
    Řisuty jsou inkasovanou brankou trošku zaskočeny, ale přesto se ještě snaží využít zbytek přesilovky ke snížení.

54:21
    Most právě vstřelil branku!
    Domácí kontrují v oslabení. Akci 2 na 1vyřešilo duo Maxa - Vrtek exkluzivně. Maxa přes hráče našel přesně VLADISLAVA VRTKA, který polovysokou střelou do odkryté branky pojišťuje domácí náskok na 3:1. Asistence: Jakub Maxa.

53:29
    Vyloučen domácí Tauš za vys. hůl.

53:00
    Řisuty právě vstřelily branku!
    Situace se dramatizuje. Landa našel zpoza branky před domácí brankou dobře postaveného JIŘÍHO SCHERZLA, který prostřeluje Brozobohatého 2:1. Asistence: Tomáš Landa, Matěj Kos.

52:10
    Prorok zakončoval akci 3 na 2, po něm se ještě dostal ke střele Martinec, po několika hluchých minutách konečně slušná šance!

51:35
    Nepřesná střela v podání Babického.

50:48
    Stále stejný obrázek, opravdu se nic neděje.

Jiří Rybář

Branky a nahrávky: 25. Gýna (Vrtek, Martinec), 28. Martinec (Bíza), 55. Vrtek (Maxa) - 53. Scherzl (Landa, Kos)

HC Most: Brzobohatý (Sork) - Martinec, Panuška, Havlůj, Kuncl, Gýna, Brožovský - Maxa, Vrtek, Tauš - Nedrda, Prorok, Bíza - Kašťák, Přeučil, Böhm - Müller, Karel, Salač - Hruška, Šafařík
    HC Řisuty: Lev (Schwamberger) - Mádl, Sedláček, Vyskočil, Babický, Kašák, Čermák, Ton, Fiala - Landa, Kos, Scherzl - Procházka, Kraus, Dušek - Bláha, Křepelka, Hlusička - Wolf, Jaroš, Nestrašil

Rozhodčí: Kostourek - Gerát, Sentenský