Plzeň – Pardubice 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Znojmo 2:4 (kon.) | Liberec – Třinec 2:3 (po pr.)
Sparta – Havlíčkův Brod 10:2 (kon.) | Chomutov – Zlín 5:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Havířov 2:0 (kon.)

59:51
    Vyloučení domácích. Na dvě minuty vyloučen Josef Ptáčník, za sekání.

58:51

56:51
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty vyloučen Tomáš Vodák, za sekání.

53:30
    Vyloučení Chomutova. Na dvě minuty vyloučen Korin Karol, za sekání.

53:00
    Přetlačovaná v obranném pásmu Zlína.

51:05
    Zakázané uvolnění Chomutova. Vhazuje se se před bezchybným Lukášem Matouškem.

49:40
    Vyloučení na obou stranách. Na domácí straně Michal Sedláček, 2 minuty - hrubost. Na hostující Jakub Šlahař na 2 minuty, za hrubost + 10 minut osobní trest.

48:57
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Myslím, že utkání je rozhodnuté. Pátou branku v zápase vstřelil a svoji druhou Roman Chlouba. Bez asistence.

46:50
    Domácí teď znova střílí a zasypávají brankáře dalšíma střelama. Hostující Zlín má co dělat, aby to ustál.

45:50
    Při stavu o jedhoho hráče méně na každé straně, se vůbec nic nestalo.

45:14

44:49
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty vyloučen Jakub Šlahař, za sekání.

44:20
    Hosté hrají v pěti.

43:54
    Hraje se 4 na 4 a před Zlínskou brankou, jako větčinu času v dnešním utkání.

43:14
    Vyloučení domácího týmu. Na dvě minuty vyloučen Milan Dóczy, za krosček.

42:20
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty si jde odpočinout Tomáš Vodák, za nedovolené bránění.

40:50
    Domácí z poloviny hřiště vyslali lehkou střelu, která zaplavala a skončila na břevně hostujícího Zavadila, který vystřídal po čtvrtém gólu Libora Kašíka.

40:01

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 10. Korin (Pesjak, Milotínský), 15. Chlouba, 29. Dóczy, 32. Hofmeister (Korin, Milotínský), 49. Chlouba

Piráti Chomutov: Matoušek - Kolář, Hočko, Žižka, Mála, Chlouba, Hofmeister, Motejlek, Čížek, Kučera, Hanták, Dóczy, Korim, Bartejs, Sedláček, Pesjak, Ptáčník, Milotínský.
    Berani Zlín: Kašík (od 32. Zavadil) - Merta, Hampl, Valenta, Fořt, Haloda, Matějíček, Zámorský, Šlahař, Finsterle, Sadim, Romig, Šoula, Blinka, Zábojník, Křemeček, Vodák.

Rozhodčí: Florian - Havelec, Fiala