Plzeň – Pardubice 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Znojmo 2:4 (kon.) | Liberec – Třinec 2:3 (po pr.)
Sparta – Havlíčkův Brod 10:2 (kon.) | Chomutov – Zlín 5:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Havířov 2:0 (kon.)
Slavia – Jihlava 3:7 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
HC Oceláři Třinec
Pátek 19.11.2010, 17:00 • Svijanská aréna. • DHL Extraliga juniorů

Z města pod Ještědem přeji příjemný páteční večer. (19:44:42)

65:00

62:01
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovou hru a získávají bod navíc. Rufer nahrál před branku, kde ho JAKUB HERMAN propasíroval mezi Alexovými betony do branky. Asistence: Rufer. 2:3.

61:30
    Liberec vyhazuje zásluhou Jonáka.

61:04
    Bulíř si vyhrál buly a sám vyhazuje až za Sklenáře.

60:59
    Oceláři si berou oddechový čas a spřádají gólové plány.

60:59
    Jánošík dostává dvě minuty za hákování. 4/3 - Třinec.

60:55
    Říha posílá puk do betonu Sklenáře.

60:49
    Problém s časomírou zastavil hru. Vhazovat se bude před Sklenářem.

60:39
    Hra je hodně opatrná.

60:01

Po šedesáti minutách svítí na ukazateli skóre 2:2 a o bonusovém bodu se rozhodne buď v prodloužení nebo v hokejových penaltách.

60:00

59:30
    Číhal uloupil puk Skalickému a jeho střela skončila v ochranné síti.

59:00
    Běží poslední minuta základní hrací dobry.

58:46
    Bajtek nakonec dostává desetiminutový trest za nesportovní chování.

58:46
    Bajtek zůstává ležet na ledové ploše a hraje přerušena.

58:08
    Tak teď to mohlo být 3:2 pro Liberec zase! Kedršt našel parádní žabičkou Miškovského, ale Sklenář se blýskl skvělým rozštěpem.

57:38
    Rapáč se nechce spokojit s remízou a několikrát prověřil Alexu.

Petr Schultz

Branky a nahrávky: 35. Bulíř (Jonák, Karlík), 44. Bittner (Valášek, Mulač) - 32. Rufer (Kaďorek, Herman), 48. Rufer (Pavlík, Herman), 63. Herman (Rufer)

Bílí Tygři Liberec: Alexa (Jelínek) - Kraus, Šimek, Lacek, Dám, Říha, Pánek, Karlík, Sobotka - Jánošík, Kouřil, Bulíř, Kedršt, Skalický, Valášek, Mulač, Miškovský, Jonák, Morong, Bittner, Maďar.
    HC Oceláři Třinec: Sklenář (Kotrla) - Pavlík, Sochora, Toman, Kaďorek, Roupec, Burzala, Bezuška - Bajtek, Deveri, Řezač, Hegyi, Herman, Rapáč, Kajaba, Číhal, Rufer.