Plzeň – Pardubice 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Znojmo 2:4 (kon.) | Liberec – Třinec 2:3 (po pr.)
Sparta – Havlíčkův Brod 10:2 (kon.) | Chomutov – Zlín 5:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Havířov 2:0 (kon.)
Slavia – Jihlava 3:7 (kon.)
Piráti Chomutov
5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
Berani Zlín
Pátek 19.11.2010, 18:00 • ČEZ Stadion Chomutov • DHL Extraliga juniorů

59:51
    Vyloučení domácích. Na dvě minuty vyloučen Josef Ptáčník, za sekání.

56:51
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty vyloučen Tomáš Vodák, za sekání.

49:40
    Vyloučení na obou stranách. Na domácí straně Michal Sedláček, 2 minuty - hrubost. Na hostující Jakub Šlahař na 2 minuty, za hrubost + 10 minut osobní trest.

44:49
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty vyloučen Jakub Šlahař, za sekání.

43:14
    Vyloučení domácího týmu. Na dvě minuty vyloučen Milan Dóczy, za krosček.

42:20
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty si jde odpočinout Tomáš Vodák, za nedovolené bránění.

37:22
    Vyloučení Chomutova. Na dvě minuty vyloučen Kristian Kučera, za nedovolené bránění.

33:06
    Vyloučení Zlína. Na dvě minuty vyloučen Martin Matějíček, za faul loktem. Hraje se 4 na 4.

30:26
    Teď to bude zajímavé. Na dvě minuty vyloučen další domácí hráč. Na 2. minuty vyloučen Michal Sedláček, za vysokou hůl + 2. minuty, za krvavé zranění. Chomutov hraje ve třech.

28:34
    Vyloučení domácích. Na dvě minuty si jde odpočinout Jakub Hofmeister, za hrubost.

26:16
    Vyloučení Zlína. Za nesportovní chování vyloučen Matěj Blinka, na 10. minut. Hraje se v plném počtu na obou stranách.

23:42
    První vyloučení domácích. Na dvě minuty vyloučen Roman Chlouba, za vysokou hůl.

08:05
    Vyloučení hostů. Trest ve hře dostal Lukáš Finsterle, za nesportovní chování. Chomutov bude hrát 5. minut přesilovou hru. Trest jde odsedět Zdeněk Sadil.

04:56
    První vyloučení v zápase. Na dvě minuty si jde odpočinout hostující Lukáš Zábojník, za nedovolené bránění.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 10. Korin (Pesjak, Milotínský), 15. Chlouba, 29. Dóczy, 32. Hofmeister (Korin, Milotínský), 49. Chlouba

Piráti Chomutov: Matoušek - Kolář, Hočko, Žižka, Mála, Chlouba, Hofmeister, Motejlek, Čížek, Kučera, Hanták, Dóczy, Korim, Bartejs, Sedláček, Pesjak, Ptáčník, Milotínský.
    Berani Zlín: Kašík (od 32. Zavadil) - Merta, Hampl, Valenta, Fořt, Haloda, Matějíček, Zámorský, Šlahař, Finsterle, Sadim, Romig, Šoula, Blinka, Zábojník, Křemeček, Vodák.

Rozhodčí: Florian - Havelec, Fiala