Klatovy – Most 3:5 (kon.) | Roudnice – Kobra 3:7 (kon.) | Č. Lípa – Řisuty 3:10 (kon.)
Děčín – Sokolov 5:3 (kon.) | Uničov – Šumperk 3:12 (kon.) | Opava – SHK Hodonín 6:5 (kon.)
Pelhřimov – Trutnov 4:2 (kon.) | Nymburk – Chotěboř 6:2 (kon.) | Vsetín – Přerov 3:5 (kon.)
Žďár n/S – Lev Benešov 10:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Kolín 6:3 (kon.)
HK Opava
6:5 (1:5, 3:0, 2:0)
SHK Drtiči Hodonín
Neděle 21.11.2010, 17:00 • Zimní stadion města Opavy, kapacita 5400 diváků. • 2. liga skupina Východ

60:00
    Konec zápasu. (19:15:14)

59:52
    Drtiči mají obrovský tlak.

59:16
    Rajčák je na střídačce, hosté to zkouší bez brankáře!

59:16
    Pěkným zákrokem lapačkou se blýskl Adam Trenčan. Běží nám poslední minuta základní hrací doby.

58:31
    Opava se v posledních okamžicích třetiny snaží věnovat pečlivé defenzívě. Zatím se jí to daří na jedničku.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:33
    Opava má puk neustále ve své moci. Drtičům jakoby došly síly.

56:36
    Vhazuje se po Rajčákově levici.

55:53
    Uběhla další minuta. Čas jistě ubíhá rychleji hostům, kteří se musejí snažit o vyrovnání. V porovnání s první třetinou je to však "úplně jiný" Hodonín.

54:59
    Zakázané uvolnění v podání Slezanu. Následuje buly před Trenčanem.

54:44
    Komárek na ledě, Drtiči jsou v pěti.

54:22
    Bednárek si teď pohrával s kotoučem na modré čáře, až mu černý nezbeda zajel o milimetry za lajnu a oči rozhodčího byly velmi pozorné. Ofsajd.

53:52
    Drtiči se osvobozují vyhozením.

53:00
    Kukol pálil z levého kruhu těsně vedle.

52:44
    Opavský útočný tlak bude podpořen výhodou jednoho hráče v poli navíc. Na trestnou lavici totiž putuje hostující Komárek.

52:09
    Kamil Suchánek teď ve vyložené pozici netrefil prázdnou branku. Na opavském zimáku to jen zahučelo.

51:08
    Rajčák byl donucen zasáhnout proti ráně Bednárka od modré lajny.

50:54
    Juráskovo slabé nahození Trenčan raději ukryl v lapačce. Bude se tak vhazovat právě před jeho brankou.

50:21
    Hra přerušena. U mantinelu už dobré dvě minuty leží hodonínský hráč, jehož číslo bohužel nejsem schopen identifikovat.

Filip Lefenda

Branky a nahrávky: 12. Černý (Grofek), 35. Tichý (Měch, Grofek), 36. Polok (Pavelek), 39. Kukol (Měch), 43. Grofek (Měch), 44. Kocián - 4. Komárek (Špok, Jurásek), 11. Rehuš, 12. Komárek (Špok, Jurásek), 15. Peš (Jurásek), 17. Rehuš (Tomášek)

HK Opava: Iláš (Trenčan) - Kukol, Tichý, Bednárek, Tůma, Vrábel - Grofek, Měch, Černý, Kocián, Polok, Pavelek, Herman, Mlýnek, Chalupa, Suchánek, Kříž, Wolf.
    SHK Drtiči Hodonín: Šurý (Rajčák) - Hoza, Rehuš, Korotvička, Špok, Jurásek, Flamík, Pokorný, Podešva, Tomášek, Komárek, Miklík, Peš, Zelinka, Salajka, Beňa, Kuba, Průdek, Penák.

Rozhodčí: T. Krenželok - V. Bojda, T. Mikler.