Klatovy – Most 3:5 (kon.) | Roudnice – Kobra 3:7 (kon.) | Č. Lípa – Řisuty 3:10 (kon.)
Děčín – Sokolov 5:3 (kon.) | Uničov – Šumperk 3:12 (kon.) | Opava – SHK Hodonín 6:5 (kon.)
Pelhřimov – Trutnov 4:2 (kon.) | Nymburk – Chotěboř 6:2 (kon.) | Vsetín – Přerov 3:5 (kon.)
Žďár n/S – Lev Benešov 10:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Kolín 6:3 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
6:3 (1:3, 3:0, 2:0)
SC Marimex Kolín
Neděle 21.11.2010, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Obrat jako hrom, jinak nelze tento zápas nazvat. Kolín sice vedl o tři branky, ale Vajgar toto manko zničil a dalšími třemi brankami jasně ukázal, kdo získá dnes tři body. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza. Wirkner. (20:12:02)

60:00

59:17
    Heršálek minul v oslabení kolínskou branku. Na druhé straně se po ráně Nedbala vyznamenal Tomáš Kubeš.

58:15
    Malý minul v tutové šanci.

58:02
    Kolín si ještě zahraje přesilovku, dvě minuty pro Jakuba Hofmeistera za faul kolenem.

57:33

57:30
    Milotinský chtěl ještě vyšperkovat na Aleše Skokana, ale to už bylo lehce překombinované.

56:33
    Kolín vyhazuje a k tomu hradecký icing jen o pár okamžiků později.

55:33
    Kolín se dopustil dalšího faulu, jmenovitě Pavel Kubát, dvě minuty podražení.

54:53
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Michael Dvořák pálil po buly od modré a TOMÁŠ HÁJEK jeho ránu doklepl do branky. Asistence Michael a Marek Dvořákové.

53:59
    Robert Procházka nepustil puk ze třetiny a svým švihem protáhl Blažka.

53:39
    JAKUB HOFMEISTER vyhrál buly, sám se dostal k puku a bekendem po ledě skóroval. Bez asistence.

53:07
    Milotinský o kousek minul.

52:23
    Marek Dvořák netrefil skákající puk.

51:26
    Dalekonosná rána ze středního pásma končí v lapačce Tomáše Kubeše.

48:48
    Dolinův pokus Blažek vytěsnil na poslední chvíli svou vyrážečkou.

47:55
    Kolín je kompletní. Vajgar dokázal hosty zatlačit před Blažka, ale střelba se jaksi nekonala. Největší šancí byl zřejmě odražený puk od jednoho z kolínských beků.

45:19
    Vajgaru se zatím nedaří.

44:32
    Hosté vyhazují.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 14. Kupec (Bula), 22. Skokan A. (Tupý), 37. Kupec (Bula), 40. Bula (Dvořák, Kupec), 54. Hofmeister, 55. Hájek (Dvořák Mi., Dvořák Ma.) - 6. Nedbal (Malý), 12. Dulovec, 14. Malý (Musil)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Mazanec D., Chmel, Procházka, Maryška, Tupý, Heršálek, Dvořák Mi., Mazanec J., Dvořák Ma., Hofmeister, Bula, Skokan A., Dolina, Repkin, Hájek, Kupec, Milotinský, Masanov, Gromov.
    SC Marimex Kolín: Blažek, Brázdil - Nedbal, Pohl, Kubát, Drak, Pýcha, Malý, Musil, Skokan L., Dulovec, Pomichálek, Mejzr, Čtvrtečka, Pospíšil, Morkes, Hloušek.

Rozhodčí: Hejduk - Klouda, Křivohlavý