Havlíčkův Brod – K. Vary 1:4 (kon.) | Znojmo – Litvínov 5:4 (po pr.) | Opava – Mladá Boleslav 6:3 (kon.)
Třinec – Sparta 5:4 (kon.) | Jihlava – Plzeň 3:5 (kon.) | Kometa Brno – Chomutov 5:3 (kon.)
Vítkovice – Liberec 1:2 (po pr.) | Havířov – Slavia 1:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:5 (0:3, 2:2, 1:0)
HC Škoda Plzeň
Sobota 27.11.2010, 12:00DHL Extraliga juniorů

46:36
    Na trestnou lavici odjel Josef Kolda (JIH) na dvě minuty za faul loktem.

44:25
    Na ledě zůstal ležet Jakub Brychta a nemůže došlápnout na pravou nohu. V důsledkku tohoto je vyloučen Mainer Petr (PLZ) na pět minut + do konce zápasu za podražení.

43:36
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jihlava využívá přesilovku. Do brány se trefuje MARTIN KUŘÍTKO.

43:14
    Na trestnou lavici usedá Jakub Ruprecht (PLZ) za držení.

39:30
    Vyloučen je Martin Vysloužil (JIH) na dvě minuty za hrubost.

37:32
    Martin Váchal ale též odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za podražení.

37:15
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Po střele Jakuba Ruprechta se do brány trefuje MARTIN VÁCHAL.

35:18
    Domácí tým využívá přesilovou hru. na bránu střílí MARTIN KUŘÍTKO mezi betony Mazance, puk projel mezi jeho betony a odrazil se od něj do brány.

34:39
    Vyloučen je Alex Sullman (PLZ) za krosček na dvě minuty.

31:37
    Michael Polcar nahrával puk JOSEFU KOLDOVI, který dostává puk za Mazance.

30:02
    Po střele Radka Hájka tečuje puk MARTIN NĚMEC a kotouč zkončil za Rittichem.

26:01
    Na trestnou lavici odjíždí Michael Polcar (JIH) za příliš mnoho hráčů na ledě.

21:20
    Na trestnou lavici usedl Lukáš Martínek (JIH) na dvě minuty za hrubost a Ondřej Němec (JIH) odjíždí za tým pro nesportovní chování na střídačce.

17:13
    JAKUB BERNAD přehodil Rittichův beton a puk skončil v síti.

15:12
    Po střele Dana Ruprechta se do odkryté brány trefuje ONDŘEJ HOŠŤÁLEK.

12:42
    Na trestnou lavici odjíždí Ondřej Hošťálek (PLZ) na dvě minuty za hákování.

07:56
    Další výhoda pro hosty. Potrestán byl brankář David Rittich (JIH) za podražení.

03:30
    Hosté využívají přesilovku, když se do brány trefuje JAN HUCL od modré čáry.

02:18
    Další hráč na lavici trestoměřičů je Martin Kuřítko (JIH) na dvě minuty za napadení.

00:27
    Dopředu se dostal Mikeš, ale byl faulován. Na trestnou lavici tedy usedá Alex Sullman (PLZ) za hákování.

Vojtěch Vopat

Branky a nahrávky: 32. Kolda (Polcar), 36. Kuřítko (Mikeš), 44. Kuřítko - 4. Hucl (Sullmann, Baxa), 16. Hošaťálek (Ruprecht), 18. Bernad (Vizinger), 31. Němec (Hájek), 38. Váchal (Ruprecht)

HC Dukla Jihlava: Rittich - Kolda, Cirhan, Hlaveš, Šťastný, Martínek, Zadražil - Polcar, Mikeš, Vysloužil - Kasalý, Matějka, Kuřítko - Prokš, Zídek, Brychta - Němec, Kret
    HC Škoda Plzeň: Mazanec - Ruprecht, Sullman, Slavík, Růžička, Hulc, Šimandl, Mrázek - Lev, Hošťálek, Baxa - Pacanda, Sedláček, Mainer - Vizinger, Bernad, Váchal - Němec, Hájek, Špaček - Pašek

Rozhodčí: Dvořák - Hák, Zíka