Havířov – Jihlava 6:3 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 4:5 (po pr.) | Ústí n/L – Chomutov 7:8 (po pr.)
Hr. Králové – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 3:2 (po s.n.) | Vsetín – Olomouc 4:1 (kon.)
Třinec – Zlín 0:4 (kon.) | Liberec – Motor ČB 7:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
HC Olomouc
Sobota 27.11.2010, 14:00Extraliga staršího dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

00:01

00:34
    První se puku ujímají domácí...

01:18
    Průnik Štrbíka a jeho bekhendovou střelu zastavil beton brankáře hostí a dorážku Toboly pak zastavila levá tyč olomoucké svatyně.

01:52
    Hosté hráli v šesti a domácí tak budou hrát svou první přesilovku v utkání

02:50
    Žákova střela od modré doletěla před brankoviště, kde se snažil ji za brankáře hostí dorazit ještě Gajdoš, Vsetín uzamkl hosty v obranném pásmu, zatím však Olomouc odolává

03:52
    Hosté jsou v plném počtu.

04:24
    Štrbík vyslal dělovku od modré na gólmana, ten ale betonem vyrazil do bezpečí.

04:26
    Báchor to nyní na Lukáše zkoušel ihned po buly, jeho dělovku od kruhů ale gólman vystihl přesně.

5:57
    Hra se zatím odehrává převážně v obranném pásmu olomouce, domácí brankář si ještě na kotouč nesáhl.

06:03
    Vsetín vstřelil branku!
    Gajdošovu střelu od modré vyrazil Lukáš k před brankou číhajícímu MARTINU PTÁČNÍKOVI, ten si pohotově přikopl puk bruslí a bekhendem neomylně zavěsil. Asistence: Milan Gajdoš.

07:59
    Za podražení si dvě minuty odsedí Alex Rašner (OLO) - Vsetín si tak zahraje další přesilovku.

09:42
    Další faul - tentokrát se Tomiga provinil podražením a Valaši mají tak 17 vteřinovou převahu v 5 proti 3.

09:56
    Nedovoleným bráněním se provinil Žák, který zastavil do šance se probíjejícího olomouckého hráče, bude se tak hrát chvíli 4:3.

09:59
    Rašner je zpět na ledě - 4:4.

11:56
    Oba týmy jsou v plném počtu. Během hry 4:4 se na ledě nic zajímavého neodehálo, ve většině času je u puku Vsetín, i Olomouc už se však pomalu dostává do hry.

14:20
    Olomouc konečně vyrovnala hru, do šancí se ale zatím nedostala.

16:34
    Dvě minuty dostává Hradil za hákování - Oloumouc hraje svou první přesilovku.

17:12
    Hosté nyní na Kohna vyslali pár nebezpečných střel a i domácí brankář se tak konečně trochu zahřeje.

18:22
    Tobola nyní najel s pukem až do mezikruží a vyzkoušel to zblízka na Lukáše, ten ale jeho střelu vyčíhl.

18:51
    Janeba se řítil sám na brankáře, obránce hostů jej však seknutím přes hokejku v poslední chvíli vyrušil a domácímu útočníkovi tak střela nevyšla dle představ.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

20:00

První třetina patřila jednoznačně domácímu týmu, který držel v první desetiminutovce hosty z Olomouce výhradně v obranném pásmu. Po té, co se Valaši dostali zásluhou Ptáčníka do vedení, začali se také hosté rozehrávat. Vážněji však Kohnovu klec ohrozili až ke konci první části, při vlastní přesilovce, ale ke srovnání se nedostali - po první třetině tak domácí vedou nejtěsnějším rozdílem. Druhá třetina začne přibližně v 14:43.

20:01

21:30
    Druhá dvacetiminutovka začala několika útočnými výpady obou celků, s nimiž si ovšem obě obrany poradily.

22:30
    DOMINIK POKORNÝ dostal zpoza branky přesnou přihrávku na pravý kruh a střelou po ledě překonal Lukáše v brance hostí. Asistence: Martin Kohout.

24:53
    Martin Kohout si připisuje druhou asistenci v utkání, z jeho příhry tentokrát těží MICHAL ŠTĚDRÝ, který z levé strany zvyšuje náskok Vsetína na tři branky. Asistence: Martin Kohout.

Na Lapači vypadlo internetové připojení, z tohoto důvodu vám budeme přinášet pouze informace o změnách stavu.

40:00

Také druhou třetinu měli plně pod kontrolou starší dorostenci vsetínského VHK - záhy po jejím začátku se jim podařilo zvýšit své vedení na 3:0 a od té doby si svůj náskok bez výraznějších problémů kontrolují. Na Lapači se hraje hokej v pohodovém tempu a zdá se, že Vsetín si zatím jednoznačně kráčí pro tři body. Třetí třetina začne přibližně 15:31.

Omlouváme se výpadky v onlajnu, které jsou technickými problémy s internetem. Doufejme, že ve třetí třetině již internet nedezertuje a my Vám tak budeme moci přinést plnohodnotné zpravodajství ze zbytku zápasu.

40:01

40:01
    Do domácí branky se postavil Bača namísto Kohna.

41:03
    A hned si také připisuje první zákrok - střelu Schejbala z úhlu ale ukryl ve svém klíně.

41:38
    Janeba pálil z mezikruží, Lukáš ale jeho střelu dokázal vyrazit.

47:58
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Bača ve snaze o vypíchnutí kotouče promáchl, puk mu prošel mezi betony a JAKUB TOMIGA měl na brankové čáře velice snadnou úlohu. Asistence: Daniel Kunce.

49:58
    DOMINIK POKORNÝ se naprosto bez problému protáhl obranou Hanáků a střelou o tyčku nedal brankáři Lukášovi šanci. Asistence: Lukáš Stodůlka.

52:17
    Domácí Tobola měl před sebou zcela odkrytou branku, příliš dlouho si ale zpracovával puk, takže se stihl hostující brankář včas přemístnit a střelu vykryt.

55:41
    Dvě minuty pro hostujícího Ostřanského za krosček.

56:27
    Vsetín bude hrát 5 na 3 - za sekání putuje na trestnou Škůrek.

56:52
    Dominik Pokorný trefil střelou z otočky brankovou konstrukci.

57:35
    Velký závar před Lukášovou brankou zakončila střela Stodůlky, brankář Hanáků ale dokázal svůj tým podržet.

57:41
    Hosté jsou ve čtyřech.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:27

58:50
    Vsetín drží puk na svých holích a kontrolují konec zápasu.

59:14
    Vsetín si ještě zahraje jednu přesilovku - za držení vyloučen olomoucký Koutský.

60:00
    Konec zápasu. (15:58:26)

Kristýna Guricová

Branky a nahrávky: 7. Ptáčník (Gajdoš), 23. Pokorný (Kohout), 25. Štědrý (Kohout), 50. Pokorný (Stodůlka) - 48. Tomiga (Kunce)

VHK ROBE Vsetín: Kohn (Bača) - Urban, Žák, Štědrý, Hradil, Kovář, Báchor, Gajdoš - Ptáčník, Daněk, Kývala - Tobola, Janeba, Štrbík - Kohout, Stodůlka, Pokorný - Surý.
    HC Olomouc: Lukáš (Kochta) - Schejbal, Škůrek, Vondra, Paxi, Novotný, Tomiga, Kebza, Kunce, Jergl, Hánl, Ostřanský, Bauer, Spěvák, Boubeníček, Zitka, Hes, Koutský, Rašner, Brandýs.