Sobota 27.11.2010, 17:00 • ZS Brumov - Bylnice • Krajská liga mužů

60:00
    Konec zápasu. (19:13:25)

58:29
    Nejhůře z toho vyšel čárový rozhodčí, který má rozseklou ruku nejspíš od brusle. Domácí budou hrát přesilovku.

58:29
    Nyní hostující hráči hledají zuby svého spoluhráče.

58:29
    Celé utkání nyní zpestřila pěstní bitka mezi Daleckým a Lysoňem a taky Gajdošíkem a Roupcem. Bitky skončili vyrovnaně. Rozhodčí řeší tresty.

47:39
    Zároveň vyloučen hráč Brumova Baroň za hrubost.

47:39
    Vyloučen hráč hostí Krobauer za nedovolené bránění.

45:56

43:56
    Brumov si zahraje přesilovku. Za sekání jde na trestnou Roupec.

43:48
    Zatím se nic moc neděje.

40:01

Dnešní utkání sleduje 126 diváků.

Druhá třetina skončila, kterou vyhráli hosté 1:0. Třetí třetina začne asi v 18:35.

40:00

37:23
    Kometa právě vstřelila branku!

Přesilovku 5 na 3 využívá střelou od modré čáry Klimeš. Stav utkání je 1:4!

37:01
    A aby toho nebylo málo, je vyloučen i Peterka za sekání.

36:56
    Dalecký vyloučen za sekání plus 10 minut osbní trest za protesty.

29:24
    Sotva hosté začali hrát ve 4, tak jsou zase vyloučeni. Za hrubost vyloučen Rosenberg. Brumov hraje minutu 5 na 3.

28:29
    Brumov si zahraje krátce 5 na 3. Za hákování je vyloučen Korvas.

26:51
    Opět si zahraje Brumov přesilovku. Za hákování jde na trestnou lavici Vopálka.

26:05
    Hosté hrají v plném počtu. Brumovu se přesilovka nevydařila.

24:57
    Brumov se až nyní usadil před hostující svatyní.

24:05
    Domácí si zahrají přesilovku. Za hákování je vyloučen Korvas.

23:23

21:23
    Domácí budou hrát opět oslabení. Peterka vyloučen za hákování.

20:01

První třetina skončila tak, jak skončila jen díky velkému množství vyloučení na domácí straně. Když se hrálo v pěti na obou stranách, tak byl Brumov lepší! Uvidíme s jakou disciplínou přijde Brumov do druhé třetiny, která začne asi v 17:45!

20:00

17:51

15:51
    Domácí Dalecký vyloučen za hákování! Hosté hrají přesilovku.

15:11
    Brumov právě vstřelil branku!

Brumov snižuje díky krásné samostatné akci Gergely, který se prosmýkl mezi obránci Komety a bekhendem zavěsil pod víko Vrbovi branky. Stav utkání je 1:3!

14:50
    Také domácí si zahrají přesilovku. Za sekání vyloučen hostující Raška!

14:16
    Brumov hraje v plném počtu!

13:09

Hosté využívají přesilovku. Po skrumáži před brankou se prosadil Roupec. Stav utkání je 0:3!

12:59
    Hosté nastřelili břevno Tučkovi brány!

12:16
    Domácí mají problém s disciplínou. Kometa si zahraje přesilovku 5 na 3. Mokrejš vyloučen za držení.

11:34
    Hosté si zahrají opět přesilovku. Pavlík Adam je vyloučen za zdržování hry na dvě minuty.

10:56

Kometa využívá přesilovku, když do prázdné branky dorazil puk Bednář Luboš a stav utkání je tak 0:2!

9:39
    Domácí Březík vyloučen za vysokou hůl.

9:10

K odraženému kotouči u modré čáry se dostal osamocený Huňas a střelou k tyči Tučkovi brány a posílá hosty do vedení. Stav utkání je 0:1!

7:08
    Marek Lukáš střílel z mezikruží, ale trefil pouze Vrbu. Vhazuje se před Vrbou.

6:17

5:48
    Další střela končí po teči domácího beka v ochranné síti. Vhazuje se před Tučkem.

5:13
    Hosté si vytvořili územní převahu a střelou od modré čáry ohrozili pozorného Tučka.

4:17
    Domácí Gajdošík vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

2:40

0:40
    Domácí si hned zahrají přesilovku. Mokrejš se dral do šance, ale hostující Surý ho podrazil a tak jde na trestnou lavici.

00:01

Vítám Vás u sledování online přenosu z Krajské ligy mužů. Dnes pro vás budu komentovat utkání mezi domácím Brumovem a hostující Kometou Úvozem. Domácí budou bojovat o důležité tři body v boji o postup do play off. Každý bod teď bude brát Brumov všemi deseti. Kometa Úvoz je celkově pátá, takže ta má lepší výchozí pozici. Přeji příjemnou zábavu, utkání pro Vás bude komentovat Stanislav Bačo. Utkání začne za malou chvíli.

HC Brumov-Bylnice: Tuček, Juříček, Mokrejš, Bahula, Gergela, Gajdošík, Hlatký, Březík, Lukáš, Peterka, Vaněk, Dalecký, Pavlík, Machala, Novák, Fusek, Baroň

HC Kometa Úvoz: Vrba Filip, Vrba Tomáš, Raška, Surý Zbyněk, Surý Aleš, Rosenberg, Lysoň, Korvas, Klimeš, Otoupalík, Tůma, Aulehla, Bednář, Roupec, Vopálka, Huňař, Krobauer

Rozhodčí: .

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Jan Vaněk

Branky a nahrávky: 16. Gergela Dalibor - 10. Huňas, 11. Bednář, 14. Roupec, 38. Klimeš

Rozhodčí: Fiedler - Bártek, Janiš