Sobota 27.11.2010, 17:00 • ZS Brumov - Bylnice • Krajská liga mužů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

HC Brumov-Bylnice: Tuček, Juříček, Mokrejš, Bahula, Gergela, Gajdošík, Hlatký, Březík, Lukáš, Peterka, Vaněk, Dalecký, Pavlík, Machala, Novák, Fusek, Baroň

HC Kometa Úvoz: Vrba Filip, Vrba Tomáš, Raška, Surý Zbyněk, Surý Aleš, Rosenberg, Lysoň, Korvas, Klimeš, Otoupalík, Tůma, Aulehla, Bednář, Roupec, Vopálka, Huňař, Krobauer

Rozhodčí: .

Vítám Vás u sledování online přenosu z Krajské ligy mužů. Dnes pro vás budu komentovat utkání mezi domácím Brumovem a hostující Kometou Úvozem. Domácí budou bojovat o důležité tři body v boji o postup do play off. Každý bod teď bude brát Brumov všemi deseti. Kometa Úvoz je celkově pátá, takže ta má lepší výchozí pozici. Přeji příjemnou zábavu, utkání pro Vás bude komentovat Stanislav Bačo. Utkání začne za malou chvíli.

00:01

0:40
    Domácí si hned zahrají přesilovku. Mokrejš se dral do šance, ale hostující Surý ho podrazil a tak jde na trestnou lavici.

2:40
    Hosté hrají v plném počtu.

4:17
    Domácí Gajdošík vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

5:13
    Hosté si vytvořili územní převahu a střelou od modré čáry ohrozili pozorného Tučka.

5:48
    Další střela končí po teči domácího beka v ochranné síti. Vhazuje se před Tučkem.

6:17
    Brumov hraje v plném počtu.

7:08
    Marek Lukáš střílel z mezikruží, ale trefil pouze Vrbu. Vhazuje se před Vrbou.

9:10
    Kometa právě vstřelila branku!

K odraženému kotouči u modré čáry se dostal osamocený Huňas a střelou k tyči Tučkovi brány a posílá hosty do vedení. Stav utkání je 0:1!

9:39
    Domácí Březík vyloučen za vysokou hůl.

10:56

Kometa využívá přesilovku, když do prázdné branky dorazil puk Bednář Luboš a stav utkání je tak 0:2!

11:34
    Hosté si zahrají opět přesilovku. Pavlík Adam je vyloučen za zdržování hry na dvě minuty.

12:16
    Domácí mají problém s disciplínou. Kometa si zahraje přesilovku 5 na 3. Mokrejš vyloučen za držení.

12:59
    Hosté nastřelili břevno Tučkovi brány!

13:09

Hosté využívají přesilovku. Po skrumáži před brankou se prosadil Roupec. Stav utkání je 0:3!

14:16
    Brumov hraje v plném počtu!

14:50
    Také domácí si zahrají přesilovku. Za sekání vyloučen hostující Raška!

15:11
    Brumov právě vstřelil branku!

Brumov snižuje díky krásné samostatné akci Gergely, který se prosmýkl mezi obránci Komety a bekhendem zavěsil pod víko Vrbovi branky. Stav utkání je 1:3!

15:51
    Domácí Dalecký vyloučen za hákování! Hosté hrají přesilovku.

17:51

20:00

První třetina skončila tak, jak skončila jen díky velkému množství vyloučení na domácí straně. Když se hrálo v pěti na obou stranách, tak byl Brumov lepší! Uvidíme s jakou disciplínou přijde Brumov do druhé třetiny, která začne asi v 17:45!

20:01

21:23
    Domácí budou hrát opět oslabení. Peterka vyloučen za hákování.

23:23

24:05
    Domácí si zahrají přesilovku. Za hákování je vyloučen Korvas.

24:57
    Brumov se až nyní usadil před hostující svatyní.

26:05
    Hosté hrají v plném počtu. Brumovu se přesilovka nevydařila.

26:51
    Opět si zahraje Brumov přesilovku. Za hákování jde na trestnou lavici Vopálka.

28:29
    Brumov si zahraje krátce 5 na 3. Za hákování je vyloučen Korvas.

29:24
    Sotva hosté začali hrát ve 4, tak jsou zase vyloučeni. Za hrubost vyloučen Rosenberg. Brumov hraje minutu 5 na 3.