Vsetín – Hr. Králové 4:1 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 2:4 (kon.)
Olomouc – Chomutov 6:3 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Třinec – Litvínov 2:0 (kon.)
Havlíčkův Brod – Slavia 3:4 (kon.) | Motor ČB – Sparta 4:5 (po pr.) | Písek – Ústí n/L 3:2 (kon.)

59:54
    Ale tak přeci jen je tady ještě jedno vyloučení. Na straně domácích si na trestnou lavici šel sednout Branislav Rapáč, který byl vyloučen na 2 minuty za faul kolenem + 2 minuty za hrubost.

59:44
    Další nepřesná střela, tentokráte v podání Faksy. V utkání se zřejmě již nic nestane.

59:15
    Nepřesně pálil Rapáč, hostům už nezbývá čas.

58:46
    Domácí jsou kompletní a vrhli se do útoku. Kotouč se nachází v třetině hostů, kde jej v moci mají hráči Třince.

57:50
    Do zakončení se dral Michal Chvostek. Jeho střela skončila vedle hostující branky.

57:10
    Hostům právě skončila přesilovka. Na dvě minuty byl vyloučen Michael Theimer.

56:15
    Hostům se podařilo dostat puk do třetiny Třince a navíc si vykoledovat faul. Za faul loktem si na dvě minuty šel sednout Radek Faksa.

55:33
    Kotouč je v pásmu hostů, což vyhovuje domácím. Litvínovu se krátí čas.

54:22
    Následně domácí vyhazují puk přes všechny čáry. Hra se tedy stěhuje zpět před Chvostka.

54:00
    Hosté se zabydleli v pásmu Třince, Chvostek zatím nemusel zasahovat.

53:19
    Oba celky jsou kompletní.

52:44
    Hosté se dopustili ofsajdu, který byl posouzen jako úmyslný. Buly v pásmu Litvínova.

51:53
    Třinec právě vstřelil branku!
    Domácí odskakují do dvougólového trháku! Rychlý protiútok přesně zakončil RADIM MATUŠ! Asistence: Branislav Rapáč.

51:35
    Za Chvostkem opět zvonila tyč! Bylo to po střele Jana Trübenekra. Domácí měli obrovské štěstí!

51:19
    Před brankou Chvostka se strhla menší šarvátka, za kterou byli shodně vyloučeni Peter Bezuška (TRI) a Martin Mical (LIT). Oba týmy hrají ve čtyřech.

50:53
    Neskutečná tlačenice vznikla před brankou hostů! Kotouč si svévolně poskakoval po brankovišti, žádnému z Třineckých se jej ale nepodařilo dopravit do sítě Litvínovské branky! Následně hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

49:32
    Třinečtí si přihrávali rukou, což se nesmí. Rozhodčí je tudíž vykazuje do středního pásma.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 29. Pargáč (Vrabel), 52. Matuš (Rapáč)

HC Oceláři Třinec: Němec (Chvostek D.) - Bezuška, Kurzok, Blahuta, Pargáč, Valíček, Jonáš, Štencel, Běhal - Faksa, Sovák, Ohera, Ižacký, Chvostek M., Samek, Franek, Rapáč, Vrabel, Matěj, Jaroš, Matuš
    HC VERVA Litvínov: Horák (Soukup) - Bittner, Kasal, Theimer, Strejček, Svoboda, Fučík, Cvrk, Válek - Zdeněk, Procházka, Trübenekr, Písařík, Malík, Mical, Malec, Řehulka, Čeřovský