Znojmo – Zlín 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 1:5 (kon.) | Motor ČB – K. Vary 4:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Třinec 3:4 (po s.n.) | Chomutov – Kladno 5:2 (kon.) | Jihlava – Havířov 8:3 (kon.)
Liberec – Slavia 7:3 (kon.) | Pardubice – Opava 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 4:2 (kon.)
HC Kometa Brno
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 18.12.2010, 19:00 • Hala Rondo • DHL Extraliga juniorů

45:39
    Po faulu Dufka zůstal na ledě dlouho Richter s bolavým kolenem. Je otázkou zda bude pokračovat. Martin Dufek (KOM) - 2 minuty za faul kolenem.

38:22
    Vyloučen Tomáš Pavelka (VIT) - 2 minuty za hákování.

35:45
    Za faul v útočném pásmu vyloučen domácí Popolanský - držení.

31:55
    Křivohlávkův průnik přerušil podražením Prokop. Následovala dlouhá hra Komety v šesti. Ani jedna z několika střel se však neujala.

25:11
    Po další špatné rozehrávce Brna si hosté vytvořili tlak. Dlapa řeší situaci za cenu faulu - 2 minuty za vysokou hůl.

18:07
    Bilčík se po přerušení hry pustil do jednoho z hostů a dostává dvě minuty za hrubost.

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 18. Fúzik (Křivohlávek, Jurák), 27. Jankovič (Dlapa), 54. Juráň (Bilčík), 60. Křivohlávek (Fúzik) - 12. Řehák (Richter), 27. Řehák (Richter)

HC Kometa Brno: Barus (Vodička) - Štindl, Dufek, Koukal, Dlapa (C), Krejčiřík, Dittrich, Bilčík - Fúzik, Hnilička, Juráň, Křivohlávek, Jurák, Horehleď,Zemánek, Jankovič, Šafránek, Popolanský, Káňa
    HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Ďuriš) - Pavelka, Kovář, Hruzík, Prokop (C) - Hudeček, Řehák, Plášek, Šebesta, Richter, Tomi