Olomouc – Vítkovice 2:4 (kon.) | Znojmo – Opava 4:2 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.)
Kometa Brno – Havířov 4:3 (po pr.) | Sparta – Plzeň 3:4 (kon.) | Motor ČB – Ústí n/L 4:1 (kon.)
Chomutov – Litvínov 4:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 2:1 (kon.) | Liberec – K. Vary 5:1 (kon.)

Mountfield právě vstřelil branku!
    RADIM HEŘMAN vybojoval puk ve vlastním pásmu, vyvezl ho za červenou čáru a trefil prázdnou branku. Bez asistence.

59:14
    Lvi hrají bez brankáře.

59:14
    Jakub Pořická (UNL) - 2 minuty - hrubost. Pavel Kolařík (CEB) - 2 minuty - držení - 4/4.

59:14
    Marek se vrací z trestné lavice.

57:55
    Lvi zatím nemají žádný tlak, domácí zápas zvládají.

55:50
    Ježek a Sedlák dva na jednoho. Ježek nepřihrál dobře a Lvi se osvobodili.

53:02
    Jihočeši odskakují o dvě branky. Před brankou se nejlépe orientoval LUKÁŠ SUMERAUER a dává třetí branku. Asistence: Radek Seidl

52:08
    Ve třetí třetině sledujeme nejhezčí hokej. Šance jsou na obou stranách o trochu aktivnější jsou domácí.

50:14
    Turek a Kříž jeli dva na jednoho. Turek našel Kříže, ale ten byl již blízko branky a Petrásek puk chytil.

48:54
    Jakub Marek (CEB) - 10 minut osobní trest - nesportovní chování - 5/5.

48:51
    5/5. Domácí opět nevyužili přesilovku a tentokrát se jim moc nepovedla.

46:51
    Bohumil Slavíček (UNL) - 2 minuty - faul loktem - 5/4.

46:08
    Marek se krásně uvolnil a našel Zvoník, ale tan byl už blízko brance a nedal.

45:32
    Pro změnu závar před Kantorem, ale ten se zorientoval a z klubka hráčů vydoloval puk.

44:42
    Od modré střílí Předota, ale Petrásek střelu viděl a chytil ji.

42:09
    Další šance domácích.Střelu Rouska vyrazil Petrásek před sebe a Sedlák ji nestačil zvednout a trefil opět brankáře.

41:25
    Domácí z ničeho nic skórují. Domácí šli střídat a Jáchym poslal střelu směrem na branku. Před brankou stál RADIM HEŘMAN a ten tečoval puk pod horní tyčku. Asistence: Miloslav Jáchym

40:01

Miroslav Mayer

Branky a nahrávky: 38. Sekera, 42. Heřman (Jáchym), 54. Sumerauer (Seidl), 60. Heřman - 34. Holomek (Havlíček)

Banes Motor České Budějovice: Kantor (Bláha) - Předota, Semrád, Kříž, Dietz, Jáchym, Kolařík - Zvoník, Šaršok, Heř¨man, Rousek, Sedlák, Ježek, Marek, Sumerauer, Seidl, Turek, Sekera, Přibyl.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Formánek) - Boháč, Bulva, Hříbal, Daráš, Grin, Holomek, Brož, Humpolíček - Kuchyňka, Hošek, Vávra, Slavíček, Merta, Šetka, Žák, Pořický, Havlíček, Pojezdný, Racek.

Rozhodčí: Svoboda - Pešek, Jelínek.