Třinec – Sparta 5:6 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Vsetín – Plzeň 3:2 (kon.)
Písek – Liberec 0:0 (odl.) | Kometa Brno – Chomutov 6:2 (kon.) | Vítkovice – Slavia 5:3 (kon.)
Olomouc – Ústí n/L 5:3 (kon.) | Jihlava – Kladno 5:2 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 6:2 (kon.)
HC Oceláři Třinec
5:6 (2:0, 1:4, 2:1 - 0:1)
HC Sparta Praha
Pátek 14.01.2011, 13:00Extraliga staršího dorostu

48:42
    Současně vyloučeni: Jakub Skřivánek (SPA), 2 minuty, hrubost; Tomáš Franek (TRI), 2 minuty, hrubost.

43:31
    Síly na ledě se vyrovnají, z mužstva hostů je vyloučen Luboš Vacek.

42:47
    Třinci se nedaří. Na trestnou navíc usedá Michal Jonáš s osobním desetiminutovým trestem za hrubost.

36:07
    Třinečtí dostávají výhodu na snížení skóre. Denis Hudec je vyloučen za vysokou hůl.

32:01
    Ačkoliv se v bolestech na zemi svíjí třinecký gólman po nepříjemném kopanci do hlavy od jednoho ze soupeřů, na trestnou zatím usedá jeho spoluhráč Martin Samek. Rozhodčí zřejmě viděl faul v některém z předcházejícím souboji.

22:34
    Třinec bude hrát další oslabení. Adam Valíček inkasuje dvě minuty za podražení.

10:38
    Třinečtí ale budou muset krotit euforii a zodpovědně bránit. Jiří Slovák totiž oslabil své mužstvo dvouminutovým trestem za hrubost.

03:48
    Dominik Volek (SPA) oslabuje své mužstvo, je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

Tomáš Vacho

Branky a nahrávky: 10. Franek (Samek), 16. Ižacký (Běhal, Repe), 40. Faksa (Ohera, Samek), 45. Jaroš (Faksa), 46. Faksa - 25. Brém (Müller), 33. Simon (Hudec, Skřivánek), 33. Volek (Presheva), 34. Hemr (Vacek), 48. Presheva (Bodnár), 65. Volek (Brém)

HC Oceláři Třinec: Němec (Chvostek D.) - Pisarik, Kurzok, Blahuta, Faksa, Pargáč, Slovák, Ohera, Ižacký, Valíček, Jonáš, Chvostek M., Samek, Štencel, Běhal, Franek, Repe, Vrabel, Matěj, Jaroš, Kofroň
    HC Sparta Praha: Bílek (Neužil) - Skřivánek, Kliment, Košťálek, Hemr, Müller, Bílek, Brém, Slavíček, Vacek, Bodnář, Brzobohatý, Hudec, Volek, Presheva, Simon, Březina, Krudenc, Procházka