Ústí n/L – Sparta 3:4 (kon.) | K. Vary – Plzeň 2:3 (po pr.) | Opava – Vítkovice 3:6 (kon.)
Chomutov – Mladá Boleslav 6:1 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 6:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Znojmo 1:0 (kon.)
Třinec – Olomouc 4:3 (kon.) | Havířov – Zlín 1:6 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:3 (0:0, 1:2, 1:0)
HC Škoda Plzeň
Pondělí 17.01.2011, 17:30DHL Extraliga juniorů

47:25
    Síly na ledě se srovnají. Adam Schusser (KVA) srazil krosčekem u mantinelu jednoho z plzeňských, a odsedí si tak dvě minuty.

47:04
    Alex Sullman (PLZ) si opyká dvě minuty na trestné za krosček.

43:15
    Vyloučen Dan Růžička (PLZ) na dvě minuty za podražení.

41:15
    Vyloučen Adam Schusser (KVA) na dvě minuty za sekání.

39:01
    Vachovec byl v přečíslení sražen k zemi. Plzeňský Dan Růžička (PLZ) si tak odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

37:17
    Aleš Půlpán (KVA) si odsedí dvě minuty na trestné.

34:30
    Při tom byl ale faulován a Alex Sullman (PLZ) si odsedí dvě minuty na trestné za hákování.

29:33
    Další přesilovka pro Vary. Vyloučen Patrik Petruška (PLZ) na dvě minuty za sekání. Energii se ale dnes přesilovky příliš nedaří...

26:37
    Vyloučen Pavel Sedláček (PLZ) na dvě minuty za sekání. Karlovarská přesilovka.

24:05
    Poměr sil na ledě se srovná. Trest pro hráčskou lavici Plzně za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Jakub Bernard (PLZ).

22:48
    Při útočném výpadů domácích vyloučen Sturma (KVA) za hru vysokou holí. Početní převaha pro Plzeň.

18:15
    Ve změti těl se provinil Jakub Lev (PLZ) hákováním. V závěru třetiny přesilovka pro Vary.

15:46
    Jeden z Plzeňských "vyfasoval" desetiminutový osobní trest za nesportovní chování. Poměr sil se nemění.

12:41
    Při tom se ale provinil Jakub Slavík (PLZ) sekáním, a míří tak na dvě minuty na trestnou lavici.

08:18
    Záhora byl držen v útočném pásmu Jakubem Slavíkem (PLZ) , který si tak odsedí dvě minuty na lavici hanby. Přesilovka pro Vary.

04:18
    Jeden z Plzeňských útočníků ujel obraně Karlových Varů. Jan Tomeček (KVA) jej hákoval a za to si odsedí dvě minuty na trestné lavici.

Jan Salajka

Branky a nahrávky: 40. Záhora (Hudák, Schusser), 42. Sýkora - 21. Němec (Špaček), 29. Vizinger (Němec, Ruprecht), 62. Pacanda (Slavík, Bernard)

HC Energie Karlovy Vary: Habal (Endal) - Valeš, Šik, Schusser, Tomeček, Funk - Hudák (A), Koblasa, Kentoš, Sýkora, Vaněk, Vachovec (C), Baar, Švec, Kverka, Záhora, Půlpán.
    HC Škoda Plzeň: Makarovič (Mazanec) - Hucl (C), Ruprecht, Ružička, Slavík, Sullman, Špaček, Váchal - Blumentrit, Sedláček, Hošťálek (A), Baxa, Petruška (A), Pacanda, Pašek, Šimandl, Hájek, Bernard, Vizinger, Němec, Lev.