Kometa Brno – Ústí n/L 7:4 (kon.) | Třinec – Pardubice 4:1 (kon.) | Motor ČB – Litvínov 4:2 (kon.)
Vsetín – Slavia 6:0 (kon.) | Písek – Chomutov 5:2 (kon.) | Vítkovice – Hr. Králové 3:1 (kon.)
Zlín – Sparta 5:3 (kon.) | Olomouc – Liberec 4:1 (kon.) | Jihlava – K. Vary 3:2 (po s.n.)
Havlíčkův Brod – Plzeň 4:2 (kon.) | Havířov – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
6:0 (2:0, 0:0, 4:0)
HC Slavia Praha
Pátek 28.01.2011, 16:30Extraliga staršího dorostu

Vsetín nakonec porazil pražskou Slavii vysoko 6:0. Konečné skóre je pro hostující celek asi až příliš kruté, domácí ale byli mnohem důraznější v zakončení a taktéž si lépe počínali v přesilových hrách. Ze Vsetína Vám přejeme krásný pátečný večer. (18:41:30)

60:00

59:51
    O zápis do listiny střelců se ještě pokoušel Brida, Slavistický brankář byl ale proti.

59:30
    Domácí již jen kontrolují puk a stráží Kohnovo čisté konto.

59:17
    Daňkovu ránu gólman kryl.

58:59
    A ještě jedna přesilovka pro Vsetín. Za hákování je vyloučen Žemlička.

57:55
    Vsetín vstřelil branku!
    JAROSLAV JANEBA se nyní alegantně prokličkoval po pravém křídle až před hostující svatyni, na malém prostoru dokázal obejít i brankáře a pak již bez problémů zasunul puk do brány. Asistence: Patrik Kovář

57:02
    Už jsou hosté ve čtyřech.

56:55
    Drahorád nyní nahodil rukama na hrazení Žáka a dostal trest na 2+10 minut za vražení na ohrazení.

56:05
    Přesilovka zatím plyne do ztracena.

55:02
    Ryžák musel řešit závar před vlastní brankou jen za cenu faulu - dvě minuty - držení. Vsetín čeká další přesilovka.

53:41
    Domácí i toto oslabení vzvádli poměrně s přehledem.

53:10
    Domácím se povedlo vyhodit puk až za Moučkovu klec.

53:00
    Pražané sice okupují pásmo, puk se ale pohybuje výhradně po rozích.

51:41
    Hodně tvrdý atak předvedl proti rozjetému Fortelkovi Ondřej Slováček. Při svém důrazném zákroku proti rozjetému hráči Slavie zvedl ruce až příliš vysoko a po zásluze je vyloučen na 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

52:55
    Domácí se prosazují i v oslabení. Dominik pokorný si ve středním pásmu vyměnil puk s MARTINEM ŠTRBÍKEM, Následně přesprintoval hostující beky a byť jeho pokus Mouček vyrazil, na dorážku Štrbíka do prázdné již byl krátký. Asistence: Dominik Pokorný.

50:42
    Drahorádovu bombu od modré Kohn dobře viděl a lapil.

50:29
    ...a ještě jednou.

49:50
    Domácí se osvobozují.

Radek Bařina

Branky a nahrávky: 5. Žák (Slováček, Daněk), 20. Janeba (Štrbík, Pokorný), 42. Ptáčník (Stodůlka, Žák), 46. Ptáčník (Slováček, Daněk), 53. Štrbík (Pokorný), 58. Janeba (Kovář)

VHK ROBE Vsetín: Kohn (Bača) - Žabčík, Pelc, Hradil, Žák, Vašíček, Báchor, Gália, Kovář, Surý, Daněk, Pokorný, Štrbík, Ptáčník, Stodůlka, Kohout, Kývala, Janeba, Slováček, Brida.
    HC Slavia Praha: Mouček (Uhlík) - Ryzák, Rod, Drahorád, Novák, Burián, Mašín, Vacek, Hejda, Žemlička, Jedlička, Törek, Nádvorník, Brzák, Kotyra, Freisler, Fortelka, Kafka, Hložek, Benda, Hlinka.

Rozhodčí: M.Škrobák - Z.Novák, P.Škrobák