Kometa Brno – Ústí n/L 7:4 (kon.) | Třinec – Pardubice 4:1 (kon.) | Motor ČB – Litvínov 4:2 (kon.)
Vsetín – Slavia 6:0 (kon.) | Písek – Chomutov 5:2 (kon.) | Vítkovice – Hr. Králové 3:1 (kon.)
Berani Zlín – Sparta 5:3 (kon.) | Olomouc – Liberec 4:1 (kon.) | Jihlava – K. Vary 3:2 (po s.n.)
Havlíčkův Brod – Plzeň 4:2 (kon.) | Havířov – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
IHC Králové Písek
5:2 (1:0, 3:0, 1:2)
Piráti Chomutov
Pátek 28.01.2011, 16:30Extraliga staršího dorostu

59:20
    Ještě jedno vylučení v dnešním utkání. Faul kolenem posílá Josefa Krcha předčasně do sprch. Trest za provinělého útočníka odsedí ve zbývajících vteřinách utkání Daniel Schwamberger.

56:10
    Vrátka na trestnou lavici Chomutova jsou otevřena a za malý okamžik za ně usedne Nikoals Tverďák, který půjde pykat za hrubost.

50:52
    Zřejmě poslední šance pro hosty. Filip Vlček (PIS) - 2 minuty, hrubost.

45:38
    Vyloučení na obou stranách. Filip Vlček (PIS) - 2 minuty, držení, Jan Hammerbauer (CHM) - 2 minuty hrubost. Týmy hrají ve stejném počtu.

41:09
    Menší trest pro píseckou lavičku za příliš mnoho hráčů na ledě.

38:58
    Vyloučení na straně Písku. Tomáš Vejda usedne k menšímu trestu za nedovolené bránění.

29:31
    Jan Paukner (PIS) - 2 minuty, hrubost, Nicolas Hlava (CHM) - 2 minuty, hrubost.

27:12
    Hosté opět ve třech. Lehnert půjde pykat za podražení.

26:00
    Hosté ve třech. Lukáš Novák už sedí na trestné lavici za drýení domácího Bernada.

24:39
    Na ledě přitvrdilo. Po sérii tvrdších zákroků se hra přerušuje a Jan Mazánek půjde sedět za úder do oblasti hlavy a krku na 2 + 10 minut.

20:52
    A další vyloučení. David Bernad (PIS) - 2 minuty, podražení.

16:30
    Jan Paukner si v útočné třetině pomohl držením a dvojnásobná přesilovka domácích je u konce.

16:18
    A domácí si vyzkouší 48 vteřin dlouho přesilovku 5 na 3. Dvě minuty za držení vyfasoval Denis Sakaev.

15:06
    Reiniš najížděl do dvou obránců a opticky neměl šanci na úspěch. Vykoledoval si však menší trest. Jaroslav Souček už odpočívá na lavici hříšníků za hrubost.

10:50
    Vteřinu před návratem Reiniše do hry se bude vylučovat na straně Chomutova.

08:51
    Písek se bude bránit ve třech. Kevin Reiniš se provinil podražením.

07:23
    Michal Kubec (PIS) - 2 minuty, podražení.

04:57
    Další přesilovka pro Písek. Tentokrát se provinil faulem Darek Hejcman.

00:36
    Přesilovka pro Písek. Nicolas Hlava půjde pykat za podražení.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 12. Schwamberger, 28. Vlček (Turek, Ciboch), 30. Vlček (Vlk), 30. Reiniš (Vlček), 47. J. Paukner (Vlk) - 41. Sakaev (Novák), 53. Souček (Bauer, Tverďák)

IHC Králové Písek: Havelka (Mazuch) - Jirků, Pícha, Lejsek, Turek, Kubec, Švanda, Janásek, Bernad - Reiniš, Vlček, Schwamberger - Šmejkal, Suchan, Vlk - Krcho, J. Paukner, Vejda - Záhora, Ciboch, Chalupský
    Piráti Chomutov: Hamal (Maštalířský) - D. Hlava, Toušek, Mazánek, Doskočil, Hejcman, Bauer, Navrátil, Tverďák - Havel, Hammerbauer, Huňady, Souček, Lehnert, Novák, N. Hlava, Sakaev, Drobný