Havlíčkův Brod – Zlín 1:6 (kon.) | Hr. Králové – HC Litvínov 5:4 (po s.n.) | Motor ČB – Třinec 1:5 (kon.)
Vítkovice – Vsetín 4:7 (kon.) | Liberec – Ústí n/L 4:1 (kon.) | K. Vary – Kladno 6:4 (kon.)
Pardubice – Sparta 1:3 (kon.) | Slavia – Plzeň 5:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Chomutov 2:6 (kon.)

47:12
    Aleš Kuriljak atakoval po odpískání svého protihráče a rozhodčí ho posílá za katr. 2 plus 10 minut za náraz do oblasti hlavy a krku.

46:01
    Jen co se z trestné lavice vrátil Nedvídek, nahradí ho Martin Bartoň za pád pod nohy. Litvínovský tlak tak bude kontinuálně pokračovat.

43:59
    Lukáš Nedvídek vyloučen za hákování, přesilovka pro Litvínov.

38:33
    Marek Švarc (LIT) si odsedí dvě minuty za hrubost po další kapitolce soubojů po odpískání.

34:13
    Vidíme další zbytečné dohrání souboje poté, co měl puk bezpečně v náručí Jakub Soukup. Takže přicházejí tresty pro obě mužstva. Šimon Havlík - sekání a Roman Fučík - hrubost.

31:45
    Pěstní potyčka bez shozených rukavic dopadla následovně - oba hráči vyfasovali trest 5 minut plus do konce utkání za hrubost, domácí bek navíc vyfasoval ještě "dvojku" za sekání. Hosté tak hrají 4 na 3.

31:26
    Jen jsem to dopsal, za hostující brankou se strhla mela, ze které rezultují tresty pro oba týmy. Ondřej Vlček i Jakub Procházka pykají na dvě minuty za hrubost.

27:07
    Jan Havlena zastavil na útočné modré Pavla Písaříka. Za nebezpečný zákrok kolenem dostane dvě minuty a možná může být rád. 4 na 4

26:19
    Hradec přejel do útoku a vybojoval soupeřův faul. Filip Malík si odpočine za hákování.

18:52
    No a na přesilovku jdou pro změnu hosté. Lukáš Pravda - napadení.

16:03
    Lukáš Pravda se dostával před branku, ale Jakub Procházka ho v poslední chvíli zahákoval. Početní výhoda pro domácí.

12:48
    Nemohlo to vést k ničemu jinému, než hradeckému faulu. Jindřich Kopsa - 2 minuty za hákování.

07:35
    A ještě jeden trest pro hosty! Jakub Matai jde ven za sekání.

07:08
    Martin Mical podrazil rozehrávajícího hradeckého obránce, to znamená 1:22 dvojnásobné přesilovky pro domácí!

06:30
    Přesilovka pro Hradec. Aleš Kuriljak - držení protihráče.

02:40
    Hradec následně ujel v oslabení a nedovoleným bráněním si pomohl Jakub Matai. Hraje se 4 na 4.

01:43
    Litvínov bude mít šanci odpovědět. Petr Pilař (HKR) - 2 minuty za držení.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 1. Procházka M. (Nedvídek), 4. Gabriel (Pravda), 31. Vlček (Gabriel, Půlpán), 55. Ropický (Bartoň), 65. Procházka M. - 3. Zdeněk (Strejček), 26. Matai (Procházka J.), 35. Procházka J. (Zdeněk), 52. Řehulka (Matai)

Královští lvi Hradec Králové: Pavelka (Dohnal) - Kopsa, Kováč, Pilař, Havlena, Konečný, Matějček (MD), Novotný, Hercig (MD) - Gabriel, Ropický, Procházka M., Půlpán, Ouzký, Pravda, Vlček "C", Šeps (MD), Bartoň, Havlík, Nedvídek, Klemenc (MD).
    HC Litvínov: Soukup (Horák) - Bittner, Kasal, Theimer, Strejček, Kuriljak, Svoboda, Fučík, Cvrk - Švarc, Zdeněk, Procházka J., Trübenekr, Písařík "C", Malík, Mical, Válek, Malec, Řehulka, Šrámek, Matai.

Rozhodčí: Doležal - Budínský, Kmoníčková.