Žižkov B – Karlovy Vary 1:1 (kon.) | Vltavín – Ml. Boleslav B 1:1 (kon.) | Chomutov – Č. Budějovice B 3:0 (kon.)
Pardubice – Slavia B 1:0 (kon.) | Písek – Liberec B 2:0 (kon.) | Č. Lípa – Jablonec B 2:2 (kon.)
Ovčáry – Hlavice 2:2 (kon.)
FK Arsenal Česká Lípa
2:2 (1:1)
FK Jablonec B
Sobota 19.03.2011, 15:00 • Městský stadion u Ploučnice • Česká fotbalová liga

Máme za sebou utkání mezi Arsenalem Česká Lípa a Baumitem Jablonec. Do vedení se už v 5. minutě dostali domácí zásluhou Pavla Moulise. Jablonečtí však dokázali otočit skóre ve svůj prospěch, když nejprve vyrovnal David Hloušek a ve druhé půli dokonal obrat Marek Hovorka. Českolipští přeci jen vydolovali alespoň bod, který jim zařídil přesnou střelou Jan Broschinský. To je ode mě ze stadionu u Ploučnice vše, děkuji vám za pozornost a někdy u fotbalu opět na počtenou. (16:52:25)

90+2
    Po dlouhém Řehákově autu byl nakonec domácím odpískán útočný faul.

90
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Po Vrabcově trestném kopu se míč dostal k JANU BROSCHINSKÉMU, který za minutu dvanáct nakonec vyrovnává na 2:2.

88
    Jablonec střídá, ze hry odchází Just, naopak přichází Šilhán.

88
    Po rohovém kopu pálil z hranice vápna Vrabec, balón minul tyčku jen o centimetry.

87
    Po Vrabcově centru vybojoval Řehák alespoň roh.

86
    Pokud dneska Baumit získá u Ploučnice všechny tři body, bude to pro něj první vítězství na cizím hřišti v této sezoně.

84
    Domácí se sice snaží, ale všechny jejich útočné výpady a centry končí ještě před šestnáctkou. Musíme objektivně uznat, že jablonecká obrana nyní pracuje bez chyby.

83
    Trenér Nečas opět střídá, do hry naskočil Řehák, který vystřídal Moulise.

82
    Z českolipského kotle se ozvalo: "Hoši, bojujte!". Českolipští mají na vyrovnání zhruba deset minut, ale Fendrich je už delší dobu bez vážnějšího zákroku.

80
    Pomalu se nám u Ploučnice místo fotbalu hraje karetní mariáš, protože další kartu žluté barvy viděl Daníček.

79
    Domácí se teď vůbec nemůžou usadit před Fendrichem a vytvořit si souvislejší tlak.

77
    To už se ovšem nedá říct o faulu Šulce, jenž si za svůj prohřešek vykoledoval "žluťáska".

76
    Českolipský kapitán nasadil ve středovém kruhu k nechtěnému zápasnickému chvatu, díky kterému poslal Daníčka na zem. Vše se obešlo bez karetního napomínání.

75
    Po odraženém přímém kopu se ke střele dostal Vrabec, avšak jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.

72
    Tak moje domněka se bohužel nepotvrdila, protože podle pohybu Simona to vypadá na vážnější zranění. Podle pohybu lze usoudit, že se asi jedná o problémy s kotníkem. Místo Simona tedy naskočil Havlín.

70
    Simon zůstal sedět na hrací ploše, zřejmě vinou křečí.

69
    Novotného centr si sebral Fendrich, který teď po střetu s domácím hráčem zůstává ležet na hřišti. Ovšem už vstal a bez vážnějších problémů bude pokračovat ve hře.