Žižkov B – Karlovy Vary 1:1 (kon.) | Vltavín – Ml. Boleslav B 1:1 (kon.) | Chomutov – Č. Budějovice B 3:0 (kon.)
Pardubice – Slavia B 1:0 (kon.) | Písek – Liberec B 2:0 (kon.) | Č. Lípa – Jablonec B 2:2 (kon.)
Ovčáry – Hlavice 2:2 (kon.)
FC Písek
2:0 (-:-)
Slovan Liberec B
Sobota 19.03.2011, 10:15Česká fotbalová liga

První jarní domácí zápas Písečtí zvládli dobře a před vlastním obecenstvem poráží rezervu Liberce 2:0. Brankově se v utkání prosadili v 1. minutě Demeter, v 63. minutě pak pojistil vedení domácích kanonýr Zušťák. Stejný stav setrval až do konce a tři body z tohoto zutkání si tak připisují domácí. Hezký víkend Vám z Písku přejí Petr Košatka a Tomáš Němec. (12:21:13)

87
    Poslední písecké strídání. Aleš Červenka pouští do hry Martina Voráčka.

84
    Písek podruhé střídá. Robina Demetera nahradí ve hře Tomáš Linhart.

79
    Liberec mění hráče. Ze hry odchází Jakub Vojta a nahradí ho Peter Rybánský.

63
    Střídání na straně Libereckých. Odchází Ondřej Kesner, opačným směrem míří Tomáš Dostálek.

63
    Střídání na straně Písku. Ze hry odejde Martin Šlapák a nahradí ho Michal Held.

62
    Písek právě vstřelil branku!
    Na na 2:0 upravuje skóre hlavou JAN ZUŠŤÁK a přibližuje tak Písecké k výhře v dnešním utkání.

46

37
    Na centr Malého do vápna si naskočil Zušťák, který dopravil míč do branky rukou a vidí za to žlutou kartu.

12
    Obrovská šance domácích, střela Zušťáka skončila na tyči.

6
    Jakub Vojta byl napomenut žlutým kartonkem.

1
    Písek jde po rychlé brance do vedení. ROBIN DEMETER otevírá skóre dnešního utkání, 1:0.

1

FC Písek: Vršecký - Kubiš, Pastyrik, Červenka, Malý, Mašát, Šlapák, Zušťák, Skopalík, Pravda, Demeter.

FC Slovan Liberec B: Hosman - Bína, Zieris, Soběslav, Novotný, Kesner, Vojta, Suk, Beneš, Daniel, Krystan.