HC Slovan – Kuopio 2:1 (po s.n.) | Sparta – HV71 1:4 (kon.) | Djurgården – Slavia 5:2 (kon.)
Frölunda – Eisbären 6:0 (kon.) | Färjestad – Salzburg 0:4 (kon.) | Pardubice – Linköping 3:2 (kon.)
Vienna Capitals – Kärpät 3:2 (po s.n.)
HC Dynamo Pardubice
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Linköpings HC
Čtvrtek 11.08.2011, 20:00 • Zimní stadion Hradec Králové. • European Trophy

55:29
    Navíc se bude vylučovat. Dvě minuty dostává Aleš Píša za vražení na hrazení.

50:58
    Přesilová hra Pardubic bue pokračovat. Anderson dostává dvě minuty za vysokou hůl.

49:05
    Vynikající práce Tomáše Zohorny v oslabení, který neohroženě projížděl obranou Linköpingu nese ovoce. Dvě minuty za sekání dostává Erik Linohagen.

48:08
    Přesilovka pro Linköping. Dvě minuty za faul kolenem totiž dostává Jan Kolář I.

43:25
    Síly na ledě se srovnají. Martin Bartek odchází na trestnou lavici za podražení.

41:44
    Přesilovka pro Pardubice. Norský forvard Martin Ylven dostává dvě minuty za vysokou hůl.

36:43
    Další vyloučení na obou stranách. Za Pardubice odchází na trestnou lavici Jan Buchtele (hrubost), za Linköping Andersson (hrubost).

34:25
    Hraje se stále před Norrenou. Teď opět došlo k menší šarvátce a rozhodčí bude opět vylučovat. Tentokrát odchází na trestnou Söderberg (držení), Jamtin (hrubost) oba Linköping a pardubický Zohorna (hrubost).

34:05
    Následná šarvátka končí vyloučením na obou stranách. Za Pardubice je na trestné kapitán Petr Koukal (hrubost) a za Linköping je tím hráčem Klas Dahlbelk (hrubost).

32:10
    Jen co se pardubický tým dostal ze všech oslabení, tak tu má přesilovou hru. Akerman dostává dvě minuty za sekání.

29:54
    Nepříjemnost pro Pardubice. Další dvě minuty totiž dostává za držení hráče Jakub Nakládal. Skoro dvouminutová přesilovka 5/3 pro Linköping.

29:31
    A další přesilová hra pro Linköping. Petr Mocek dvě minuty za nedovolené bránění.

28:08
    Přesilová hra pro Linköping. Dvě minuty za hru vysokou holí dostává Lukasz Sokol.

24:01
    Další přesilová hra pro HC ČSOB Pojišťovnu Pardubice. Za faul loktem je potrestán Carl Söderberg.

20:50
    Zaváhání na útočné modré v podání Lorentzona chtěl využít Bartek, ale byl faulován, a tak si Pardubice zahrají přesilovou hru. Lorentzon dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

17:14
    Dvě minuty za krosček dostává Lorentzon. Přesilovka pro Pardubice.

13:29
    Pardubice si zahrají přesilovku, Sebastian Karlsson dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

10:25
    Václav Benák je vyloučen za nedovolené bránění, další přesilovka pro Linköping.

03:17
    Přesilová hra pro Linköping. Píša dostává dvě minuty za hákování a Jakub Nakládal dvě za držení.

00:15
    Utkání začne přesilovkou Pardubic. Robin Figren dostává dvě minuty za napadení.

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 19. Elkins (Kočí, Píša), 36. Elkins (Bartek), 48. Rákos (Radil) - 29. Dahlbeck (Albrant), 57. Söderberg (Hakansson, Johansson)

HC Dynamo Pardubice: Růžička (Koutský) - Sokol, Nakládal, Kočí, Píša, Kolář II, Benák, Mocek, Drtina - Kolář I, Koukal, Starý - Nosek, Elkins, Bartek - Buchtele, Nahodil, Kousal - Rákos, Zohorna, Radil.

Trenéři: Pavel Hynek a Ladislav Lubina.

Linköpings HC: Norrena (Engstrand) - Dahlbeck, Persson, Lorentzon, Johansson, Andersson, Åkerman, Nielsen - Figren, Petterström, Karlsson - Arlbrandt, Söderberg, Jämtin - Håkanson, Lindhagen, Molinder - Olsson, Erikson, Laumann Ylven - Jigmalm.

Trenéři: Hans Särkijärni, Magnus Hävelid a Johan Schillgard.

Rozhodčí: Homola, Polák - Prchal, Kis