Nitra – K. Vary 0:0 (17:00) | Třinec – Skalica 5:3 (kon.) | Znojmo – Jihlava 1:2 (kon.)
Litvínov – Mladá Boleslav 2:1 (po s.n.) | Chomutov – Beroun 7:0 (kon.) | Klášterec nO – Kadaň 3:5 (kon.)
Přerov – Olomouc 1:5 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 1:4 (kon.) | Havířov – Frýdek-M. 4:1 (kon.)
Litoměřice – Most 4:3 (kon.) | Opava – Poruba 2011 5:2 (kon.) | Šumperk – Třebíč 2:2 (kon.)

Lvi právě vstřelili branku!
    MAREK ČURILLA dojížděl puk bráněn Válou. Z ostrého úhlu však trefil pouze boční tyčku, od ní se kotouč odrazil do brankoviště. Čurilla se ještě po něm vleže natáhl a doklepl ho do prázdné branky. Bez asistence.

48:30
    LUKÁŠ HANDLOVSKÝ si vybruslil zpoza branky a bekhendem se trefil přesně nad Nedvídkovu lapačku. Bez asistence.

43:40
    Benátky právě vstřelily branku!
    Weiss ve středním pásmu přihrál za sebe na najíždějícího JOSEFA SKOŘEPU, který kvapil zcela sám na Petráska, toho oklamal kličkou a zasunul puk prakticky do prázdné branky. Asistence: Petr Weiss, Petr Ulrych.

23:43
    Paradoxně byla ale branka docílena na druhé straně. První střelu ještě Nedvídek dokázal vyrazit, ale přesně na hůl před sebou stojícího důrazného JOZEFA KENTOŠE, který prostrčil puk do branky. Asistence: Lukáš Poživil.

5:22
    Teď už to hostujícímu týmu vyšlo. Na kruhu se chopil puku MIROSLAV TŘETINA a přesnou střelu k levé tyčce nedal domácímu gólmanovi Michalu Nedvídkovi sebemenší šanci. Asistence: Ondřej Havlíček.

Ondřej Nejedlo

Branky a nahrávky: 44. Skořepa (Weiss, Ulrych) - 6. Třetina (Havlíček), 24. Kentoš (Poživil), 49. Handlovský, 60. Čurilla

HC Benátky nad Jizerou: Nedvídek (Blažíček) - Kajínek, Niko, Bendík, Ulrych, Vála, Vitásek, Hobza - Klimt, Skořepa, Weiss, Kopic, Král, Krejčík, Liška, Jech, Kellner, Jonák, Kouřil, Skalický.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Formánek) - Poživil, Hořava, Vobořil, Sklenička, Klobouček, Holomek, Suchý, Kružík - Laš, Alinč, Pazourek, Čurilla, Pajič, Boháč, Třetina, Havlíček, Rod, Kentoš, Kloz, Handlovský.

Rozhodčí: Jecelín - Holec, Prokop