Jihlava – Třebíč 2:4 (kon.) | Martin – Žilina 2:1 (kon.) | Nitra – Trenčín 3:6 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Poprad 2:3 (kon.) | Třinec – Zlín 2:4 (kon.) | Litvínov – Ústí n/L 6:3 (kon.)
Žďár n/S – Pelhřimov 2:4 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 2:7 (kon.) | Přerov – Vsetín 5:2 (kon.)
Val. Meziříčí – Pov. Bystrica 5:1 (kon.) | Technika Brno – Prostějov 3:5 (kon.) | Lev Benešov – Milevsko 1:4 (kon.)
Most – Litoměřice 4:5 (po s.n.) | Kadaň – Crimmitschau 5:3 (kon.) | Břeclav – Uh. Hradiště 4:3 (kon.)
Benátky n/J – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Beroun – Chomutov 5:7 (kon.) | Šumperk – Havlíčkův Brod 7:3 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
5:7 (2:5, 2:0, 1:2)
Piráti Chomutov
Úterý 30.08.2011, 18:00 • Medvěd arena • Přípravné zápasy

Až na úvod zápasu, kdy kraloval Chomutov, se nemá Beroun za co stydět a sehrál se svým sokem vyrovnané utkání. Loučím se s vámi z Berouna. (19:36:40)

60:00

59:28
    Chomutov je kompletní a na závěr uvidíme přesilovku Chomutova. Stránský fauloval v útočném pásmu, 2 min. ned. brán.

59:00
    ... Chomutov vyhazuje

58:40
    Medvědům se nedaří držet pásmo.

57:27
    Medvědi maji šanci přidat další branku. Na trestnou lavici odchází Hřebejk za hákování.

57:44
    Pacovský se v brejku jak štírek protáhl přes chomutovskou obranu. Hanuljak však šestý přírůstek do své branky nedovolil.

54:17
    Beroun právě vstřelil branku!
    VLČKOVA střela švihem z mezikruží letěla přesně do vinglu. Bez asistence.

53:10
    Kareš se rychle přemístil a Davídkův bekhend chytil do náručí.

52:15
    Nedvědova dělovka letěla jen těsně od branky.

51:30
    Berounský Přindiš od modré vystřeli, Hanuljak puk lapil. Chomutov je kompletní.

51:03
    Hanuljak si dnes neni příliš jistý. Kdyby byli Medvědi více důrazní, tak odražených kotoučů skončí v brance více.

49:30
    Jaroslav Mrázek usedá na trestnou lavici za držení hole

46:25
    Pacovský si dobře objel branku, z úhlu však Hanuljaka neprostřelil. Poté se strhla před Hanuljakem menší rozepře a sudí bude vylučovat. Na dvě minuty si jdou sednout chomutovský Pavlas za hrubost plus dvě minuty za hákování, berounský Doležal pouze na dvě minuty za hrubost.

43:58
    Piráti právě vstřelili branku!
    MACHÁČKOVO nahození od modré skončilo brankou. Dobře clonící jeden z chomutovských útočníků zamezil Karešovi výhled. Asistence: Hřebejk.

43:06
    Odražený kotouč od vyjetého Kareše doklepává do prázdné SEMAN. Asistence: Sikora.

42:28
    Stránský putuje na trestnou lavici za hákování. Výhoda pro Chomutov.

40:37
    Medvědi jsou kompletní. Chomutov zůstává v út. pásmu.

40:01

David Havlík

Branky a nahrávky: 13. Malý (Jebavý), 20. Forman (Besser), 29. Vlček (Stromko), 39. Doležal (Pacovský, Žalčík), 55. Vlček - 6. Kůs (Haffenrichter), 7. Macháček (Helminen), 9. Sikora (Macháček, Mazanec), 11. Hřebejk (Hruška), 19. Kůs (Haffenrichter, Indra), 44. Seman (Sikora), 44. Macháček (Hřebejk)

Medvědi Beroun 1933: Furch, (Kareš 32.) - Sobotka, Nedvěd, Husák, Soldán, Jebavý, Malý, Barák, Přindiš, Pavel, Švagrovský, Hašek, Doležal, Pacovský, Forman, Besser, Khlůfek, Stránský, Stromko, Vlček
    Piráti Chomutov: Hanuljak, (Řehoř) - Palin, Mazanec, Mrázek, Jillson, Macháček, Grof, Pulpán, Pavlas, Seman, Sikora, Davídek, Hafenrichter, Kůs, Indra, Šrebejk. Helminen, Hruška, Procházka, Kraft, Jíra

Rozhodčí: Lacina