Jihlava – Třebíč 2:4 (kon.) | Martin – Žilina 2:1 (kon.) | Nitra – Trenčín 3:6 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Poprad 2:3 (kon.) | Třinec – Zlín 2:4 (kon.) | Litvínov – Ústí n/L 6:3 (kon.)
Žďár n/S – Pelhřimov 2:4 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 2:7 (kon.) | Přerov – Vsetín 5:2 (kon.)
Val. Meziříčí – Pov. Bystrica 5:1 (kon.) | Technika Brno – Prostějov 3:5 (kon.) | Lev Benešov – Milevsko 1:4 (kon.)
Most – Litoměřice 4:5 (po s.n.) | Kadaň – Crimmitschau 5:3 (kon.) | Břeclav – Uh. Hradiště 4:3 (kon.)
Benátky n/J – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Beroun – Chomutov 5:7 (kon.) | Šumperk – Havlíčkův Brod 7:3 (kon.)
HC Technika Brno
3:5 (1:3, 1:2, 1:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Úterý 30.08.2011, 18:00Přípravné zápasy

Ivo Peštuka ještě skočil rybičku a poděkoval fanouškům Prostějova, kteří vážili cestu do Brna na dnešní zápas. To je ode mě pro dnešek vše a u dalšího online přenosu napočtenou. (20:09:15)

Kamil Rajnoha Strmeně dokonale vykoupal a zasunul do odkryté klece. Nájezdy vyhrála Technika 3:2.

Tomáš Duba nenašel skulinku mezi betony Nováka.

Michal Matouš trefuje šibenici ... Ševčík ani Odehnal neproměnili

A do třetice má na svědomí bekhendový blafák na svědomí Patrik Šebek.

Kamil Rajnoha odpověděl úplně stejně.

Jakub Čuřík proměňuje bekhendovým blafákem.

Zápas končí vítězstvím Prostějova. Závěr ještě okoření nájezdy.

60:00

57:54
    Hráčům Prostějova ujíždí nervy. Jeden z nich teď od plic vynadal během hry hlavnímu arbitrovi a dostává osobní trest na deset minut a do konce utkání.

56:38
    Další vyloženě stupidní faul zcela mimo hru. Jiří Paška dostává dvě minuty za hrubost. Pokračuje se vě čtyřech na obou stranách.

55:56
    Další faul v útočném pásmu. Tentokráte odjíždí na trestnou domácí Petr Jelínek. Poměr hráčů se vyrovná, poté bude následovat přesilovka Prostějova.

55:30
    V ideální pozici mezi kruhy se ocitl Česnek,ale bránu netrefil.

54:20
    Další vyloučení z kategorie zbytečných předvedl Lukáš Duba. Jestřábi byli v tlaku, ale jejich kapitán zbytečně fauloval loktem a dostává dvě minuty.

52:49
    Povedenou ránu Habrovce z otočky, která mířila do šibenice v klidu zneškodnil Strmeň lapačkou.

50:55
    Po sérii nepřesností v rozehrávce se domácí usadili v pásmu až v závěru přesilovky. Benýšek se na sebe hodně zlobil, když si položil golmana, ale bekhendem trefil jen boční síť.

48:55
    Hosté se ubránili, ale po zákroku Žajgly budou hrát opět v oslabení. Za celou přesilovku měla Technika tři střely. Dvě vyrazil Strmeň a střelu Zapletala zblokoval soupeř, který se obětavě vrhl do střely.

46:53
    Petr Osina dostává dvě minuty za krosček. Po jeho zákroku se ještě strhla menší potyčka. Domácí budou hrát 96 sekund dlouhou přesilovku 5 na 3.

46:29
    Na trestnou lavici usedá na dvě minuty prostějovský Martin Finkes.

Alexander Valoušek

Branky a nahrávky: 14. Jurča (Rajnoha), 22. Bělohlávek, 46. Bělohlávek (Matouš) - 1. Osina, 10. Patrik Šebek, 17. Duba, 24. Černý, 38. Osina