Jihlava – Třebíč 2:4 (kon.) | Martin – Žilina 2:1 (kon.) | Nitra – Trenčín 3:6 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Poprad 2:3 (kon.) | Třinec – Zlín 2:4 (kon.) | Litvínov – Ústí n/L 6:3 (kon.)
Žďár n/S – Pelhřimov 2:4 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 2:7 (kon.) | Přerov – Vsetín 5:2 (kon.)
Val. Meziříčí – Pov. Bystrica 5:1 (kon.) | Technika Brno – Prostějov 3:5 (kon.) | Lev Benešov – Milevsko 1:4 (kon.)
Most – Litoměřice 4:5 (po s.n.) | Kadaň – Crimmitschau 5:3 (kon.) | Břeclav – Uh. Hradiště 4:3 (kon.)
Benátky n/J – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Beroun – Chomutov 5:7 (kon.) | Šumperk – Havlíčkův Brod 7:3 (kon.)

Vsetín vstřelil branku!
    V poslední minutě ještě Valaši kosmeticky upravují skóre zápasu. Tihlář měl na malý moment zakrytý výhled, čehož využil DANIEL VANĚK. Asistence: David Vítek.

58:17
    Přerov právě vstřelil branku!
    Tak nakonec se Zubři dočkali ještě pátého gólu. Trefil se JAN KOLAŘÍK. Asistence: Tomáš Vlček, Zdeněk Sedlák.

57:24
    Kolařík zkoušel v útočném pásmu najít lépe postaveného Sedláka, ten však ale puk netrefil.

56:13
    Ofsajd přerovského týmu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:25
    Ani tentokrát se domácímu týmu přesilovka nepovedla. Stav 4:1 se tedy nemění.

53:23
    Přesilovka pro domácí. Na trestnou lavici zamíříl za sekání Kubo (VSE).

52:27
    A Zubři skórují po chvilce znovu. Sólový nájezd MARKA KUNDRÁTKA se pokusil Plšek zlikvidovat dalekým vyjetím z klece, ale přerovský útočník udělal parádní kličku a kotouč s klidem dovezl do prázdné brány. Asistence: Zdeněk Sedlák.

50:54
    Ditrichova kličkovaná ještě gól nepřinesla, ale v následné ponechané výhodě JAN KRAJÍČEK poslal z modré čáry kotouč naprosto nechytatelně pod horní tyčku a Přerov díky tomu vede 3:1! Asistence: Marek Ditrich.

50:12
    Přesilová hra se domácím Zubrům nevydařila podle představ. Vyloučený Mečiar se už zapojil znovu do boje.

49:26
    Ferenc teď u mantinelu čistým způsobem zboural Korčáka, což se divákům v hale hodně líbí.

48:32
    Kočara naservíroval puk na Sprušila, který těsně minul. Hned po něm také Kolařík se svou nadějnou šancí neuspěl.

48:10
    Na konto VHK přiskočily další dvě trestné minuty. Dostal je Mečiar (VSE) za držení protihráče.

47:03
    Tihlář teď při rozehrávce trochu zariskoval, ale měl štěstí. Dotírající Vítek na kotouč nakonec nedosáhl.

45:43
    Kolařík s Kundrátkem předvedli v útočném pásmu pěknou spolupráci, ale radost jim pokazil pěkný Plškův zákrok na brankové čáře.

44:22
    Vyloučený Krajíček skočil na led a Zubři jsou kompletní.

43:02
    Vaněk měl na své holi vyrovnání, a to hned dvakrát během několika vteřin. Obě šance před brankou však neuvěřitelně spálil.

42:22
    Vsetín si v úvodu třetí třetiny zahraje přesilovku. Potrestán je Krajíček (PRE) za podražení.

41:10
    Sedlák si výborně najel před Plška, ale vsetínský gólman vytáhl luxusní zákrok!

Aleš Novotný

Branky a nahrávky: 2. Sedlák, 33. Jedlička (Brančík, Ditrich), 51. Krajíček (Ditrich), 53. Kundrátek (Sedlák), 59. Kolařík (Vlček, Sedlák) - 20. Korčák (Mečiar), 60. Vaněk (Vítek)

HC ZUBR Přerov: Tihlář (Okáč) - Pala, Faltýnek, Ferenc, Vlček, Krajíček, Sklenář, Jedlička, Drábek - Kočara, Hanák, Sprušil, Sedlák, Kolařík, Černý, Kolář, Brančík, Ditrich, Menšík, Kundrátek, Goiš
    VHK ROBE Vsetín: Plšek (Hromada) - Spitzer, Tesařík, Farda, Šimek, Hrčka, Mečiar, Zúbek, Hambálek, Kajaba, Korčák, Vaněk, Vítek, Dědek, Jánský, Kubo, Holík

Rozhodčí: Klimecký - Lakomý, Dučák