Mladá Boleslav – Liberec 1:2 (kon.) | Olomouc – Znojmo 2:3 (po s.n.) | Zlín – Vítkovice 0:0 (12:30)
Plzeň – HC Litvínov 1:7 (kon.) | Jihlava – HC Kladno 1:3 (kon.) | Sparta – Slavia 5:1 (kon.)
Chomutov – K. Vary 2:0 (kon.) | Pardubice – Motor ČB 5:2 (kon.)
Piráti Chomutov
2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 10.09.2011, 15:30 • Centrum sportu a volného času Chomutov • DHL Extraliga juniorů

60:00
    Konec zápasu. (17:46:08)

59:59
    Domácí ubránili dvoubrankové vedení a vítězí 2:0.

59:45
    Oddechový čas pro domácí.

59:30
    Domácím se podařilo vyhodit. Do branky se však netrefili.

59:12
    6 hráčů hostí, proti třem hráčům domácích!

58:56

58:40
    Domácí brání.

58:25
    Chomutov hraje oslabení 5 na 3 + power-play hostů.

58:25
    Vyloučení na straně domácích. Brankář Matoušek - dvě minuty, Hrubost. Daniel Kolčava - Krosček.

56:53
    Komplikace pro Piráty Chomutov. Vyloučen Deveri Danko na dvě minuty, za držení protihráče.

56:20
    Chomutovský Filip Ordráček teď žabičkou zabránil puku k proniknutí na hůl protihráče.

55:27
    Domácí brankář stále bez chyby drží v zápase čisté konto. Hosté už moc času na srovnání zápasu nemají.

53:40
    Domácí Miha Pesjak teď mohl ujíždět sám na bránu, ale nezpracoval rychlou přihrávku spoluhráče.

52:28
    Hosté také v plném počtu. Začínají poslední minuty zápasu.

51:53
    Domácí jsou v plném počtu. Při nerozhodném stavu hráčů na ledě, si nic podstatného nestalo.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 28. Miha (Novák L., Novák J.), 32. Novák L. (Novák J., Pesjak)

Piráti Chomutov: Matoušek - Batrejs, Kopáč, Korim, Kolář, Kolčava, Hlaveš, Pozděra, Čížek, Ptáčník, Chlouba, Ročuk, Hrabák, Hartik, Ordráček, Klouček, Hammerbauer, Deveri, Novák L., Novák J., Pesjak.
    HC Energie Karlovy Vary: Habal - Rauscher, Valeš, Šik, Koblasa, Vachovec, Švec, Schusser, Troška, Tomeček, Kverka, Půlpán, Funk, Urbančok, Winkler, Vrána, Gombár, Novák O., Vilhelm, Svoboda, Korytko.