Mladá Boleslav – Zlín 3:4 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Pardubice – Liberec 5:2 (kon.)
Slavia – K. Vary 2:1 (kon.) | Kladno – Sparta 3:2 (kon.) | Litvínov – Motor ČB 3:2 (kon.)
Plzeň – Vítkovice 4:3 (po s.n.)
HC Dynamo Pardubice
5:2 (2:0, 2:2, 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 18.09.2011, 17:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

Povedený vstup do extraligové sezony má za sebou domácí výběr, který smetl Bílé Tygry 5:2 a po zásluze si připisuje první tři body do tabulky. Nejlepší hráči: Za hosty brankář Tomáš Vošvrda a za domácí celek Corey Elkins. To je pro dnešek z ČEZ Areny vše, na shledanou. (19:29:44)

60:00

59:43
    Utkání se dohrává za potlesku tribun.

58:43
    V dobré pozici minul Buchtele hostující branku.

58:11
    Současně vyloučeni: Hostující Michal Bulíř (nafilmovaný pád) a pardubický Aleš Píša (hákování).

58:04
    Vošvrda čaruje proti ráně Nakládala od modré a hosté již jsou v plném počtu.

56:40
    Somík po ideální nahrávce od Starého z brankoviště trefuje pouze pravou tyč hostující klece!

56:02
    Dnešnímu duelu přihlíží 8642 diváků.

56:02
    Přesilovka domácí bude hned dvojnásobná, když se nechal vyloučit Lukáš Derner za vražení na hrazení.

55:37
    Dvě velké šance domácí zůstavají bez využití. Nejprve Rákos v sólu trefil pouze tyč a o pár vteřin později Zohorna před odkrytou brankou nezakončil. Byl totiž faulován Michalem Bulířem, který dostane dvě minuty za nedovolené bránění.

54:24
    Výtisk u mantinelu vytiskl Koláře I do mantinelu a získal puk pro své barvy.

53:57
    Velmi dobrá nahrávka Vantucha z vlastní třetiny našla rozjetého Tomáše Vaka, ten se již dral do zakončení, ale to mu zhatil jeden z domácích beků, který hostujícímu forvardovi vložil do rány hůl. Kotouč končí v ochranné síti.

53:11
    Pavlů pálil od modré, jenže na Růžičku nevyzrál. Ten slabou ránu hostujícího beka v pohodě vyráží mimo svoji klec.

52:36
    Nyní již je domácí tým v plném počtu.

52:02
    Hosté sice drží puk v útočné třetině, ale příliš šancí z toho neplyne. Růžička nemusel řešit závažnější situaci.

50:36
    Přesilová hra pro hostující celek. Pardubický tým totiž hrál v šesti a za příliš mnoho hráčů bude pykat dvouminutovým trestem. Ten na trestné lavici odsedí Corey Elkins.

49:23
    Chybu Čakajíka ve středním pásmu mohl využít Radil, ale tomu při pokusu o kličku ujel puk k pravému mantinelu.

48:55
    Zakázané uvolnění hostů stěhuje hru před Vošvrdu, kde se po jeho levici bude vhazovat.

48:03
    HC ČSOB Pojišťovna Pardubice již hraje v plném počtu.

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 17. Nakládal (Koukal, Kolář I), 17. Elkins (Somík), 36. Starý (Kolář I), 39. Bartek (Sičák), 44. Sim (Rákos, Zohorna ) - 38. Bárta (Bulíř), 40. Kudrna (Nedvěd, Čakajík)

HC Dynamo Pardubice: Růžička (Koutský) – Kolář II, Píša, Kočí, Sičák, Borer, Benák, Nakládal, Drtina – Kolář I, Koukal, Starý – Bartek, Elkins, Somík – Sim, Zohorna, Rákos – Kousal, Radil, Buchtele.

Trenéři: Pavel Hynek a Ladislav Lubina.

Bílí Tygři Liberec: Vošvrda (Pinc) - Čakajík, Hay, Výtisk, Derner, Pavlů, Holub, Kajínek, - Kudrna, Nedvěd, Klimenta - Bartovič, Bulíř, Špaček - Bárta, T. Urban, Dušek - Bortňák, Vak, Víšek - Vantuch.

Trenéři: Jiří Kalous, Filip Pešán a Miroslav Kapoun.

Rozhodčí: Jeřábek, Polák - Kajínek, Podrazil