Havlíčkův Brod – Jihlava 2:4 (kon.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 8:1 (kon.) | Olomouc – Warriors Brno 4:1 (kon.)
HC Litvínov – Ústí n/L 7:2 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 5:6 (kon.) | Chomutov – Písek 8:3 (kon.)
HC Litvínov
7:2 (3:1, 3:0, 1:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Neděle 18.09.2011, 13:00 • ZS Ivana Hlinky • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Zápas byl od začátku v režii domácích, hosty skoro do ničeho nepustili. A tak zaslouženě vyhráli vysoko 7:2. (14:56:18)

60:00

59:59
    Lvi právě vstřelili branku!
    Po samostatné akci se v poslední vteřině prosazuje JIŘÍ LANDER!
    Bez asistence

58:54
    Vyloučení na obou stranách, za domácí Březák a za hosty Patyk oba na 2 minuty za hrubost!

57:39
    Utkání se už jen dohrává, Ústí by asi už nejraději bylo v kabinách.

56:40
    Tomáš Kučera tvrdě vypálil z vrcholu kruhů, Zvědělík vyráží!

56:19
    Další nebezpečná akce domácích, teď se vyznamenal Zvědělík !

55:03
    Zvědělík neudržel puk, ale Poljanský nedokázal puk doklepnout do prázdné branky!

54:05
    Najman nahazoval od modré jeho slabý pokus Zvědělík vyrazil!

53:21
    Stříbrný obešel 3 bránící hráče, ale pak mu puk vypíchli!

52:08
    Moravec to zkoušel z dálky, ale jeho střela se vůbec nedostala k bráně!

51:28
    Brzek ve velké šanci přestřeluje branku!

50:37
    Dunko pálil těsně vedle!

48:41
    Domácí rozjeli přesilovkovou kombinaci! V šanci byl Stříbrný, ale Zvědělík jeho střelu vyrazil nad!

47:46
    Přesilovka pro domácí, tým hostí potrestán za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odpykává Klement!

47:00
    Ústí se usadilo v útočném pásmu, ale žádnou střelou neohrozili branku domácích!

45:54
    Hosté se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění!

44:05
    Domácí nejen, že skvěle brání, ale i skvěle útočí. Stříbrný se dostal do dobré šance!

44:45
    V obrovské šanci se ocitl Navarra pod dlouhé přihrávce se dostal do samostatného úniku, ale Slíba ho vychytal!

Ondřej Vlk

Branky a nahrávky: 5. Jonák (Dunko), 8. Stříbrný (Dyrynk), 13. Kučera T. (Stříbrný), 26. Dvořák, 35. Jícha (Dvořák, Šíp), 37. Stříbrný (Pospíšil), 41. Vostárek (Stříbrný, Pospíšil) - 17. Navarra (Guman, Patyk), 60. Lander

HC Litvínov: Slíba (Truhlář), Kučera M., Najman, Poljanský, Dunko, Jonák, Bárdoš, Dvořák, Vostárek, Šíp, Sklenička, Dyrynk, Pospíšil, Jícha, Stříbrný, Moravec, Březák, Kučera T., Brzek
    HC Slovan Ústí nad Labem: Chmel (Zvědělík od 40. minuty), Kašek, Komár, Hübsch, Balcar, Guman, Patyk, Amirov, Hucek, Melichar, Macek, Kopta, Tůma, Navarra, Klement, Šváb, Lander, Koval

Rozhodčí: Rout - Pořádek, Střelka