Poprad – Skalica 5:6 (po pr.) | Trenčín – Martin 7:0 (kon.) | Nitra – Banská Bystrica 1:2 (kon.)
Zvolen – Košice 1:3 (kon.) | HC Slovan – Žilina 2:0 (kon.)
HK Nitra
1:2 (0-0, 0:1, 1:1)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Neděle 18.09.2011, 17:00 • ZŠ Nitra, Nitra • Tipos Extraliga (SR)

Vážení športoví priatelia, máme tu koniec zápasu. Ja Vám ďakujem za pozornosť a teším sa pri ďalších online prenosoch. (19:01:05)

60:00

59:47
    Posledných 13 sekúnd zápasu, domáci si berú Time-Out. Hra bude po chvíli pokračovať. Vhadzovať sa bude v obrannom pásme Nitry.

59:20
    Nitra hrá už v šestici. Bránka je opustená.

58:30
    Chrenko sa snaží rozohrať útok, no po nahodení puku do útočného pásma končí puk na hokejkách Banskej Bystrice, ktorá hru následne kontroluje. K záveru sú aktívnejší hosťujúci hokejisti.

57:00
    Posledné tri minúty zápasu, ak chcú Nitrania pomýšlať aspoň na remízu, musia teraz vydať zo seba všetko.

55:51
    Hra je už v plnom počte.

53:51
    Takisto je vylúčený aj domáci hráč Kováčik, ktorý vyhodil puk z hracej plochy bezdôvodne. 2 minúty za zdržovanie hry.

53:51
    Po zákernom faule na Kováčika sa na trestnú lavicu presunie hosťujúci Sýkora. 2 minúty za krošček.

53:11
    Po nedôslednej práci domácich obrancov sa k puku dostali hostia, obranca vystrelil od modrej čiary, no trafil iba svojho spoluhráča Kristofferssona.

52:40
    S pribúdajúcim časom sa stupňuje nervozita na hokejkách domácich hráčov, je to vidieť v podobe nepresných prihrávok a nedôslednej hre.

52:18
    Aktívni hostia sa snažili o zakončenie, pomalé nahodenie puku však kryje domáci Čiliak.

51:12
    Obrovská šanca Nitry!! Po mikro súboji pri mantineli sa puk odrazil pred bránku, kde domáci útočník strieľa a triafa iba brvno!! Obrovská strelecká smola pre domácich Nitranov.

49:00
    Hostia chcú svoj náskok ešte navýšiť, no po akcii pri pravom mantinely akcia stroskotáva na domácej obrane.

47:10
    Zmätok v obrane Nitry! Brankár nevidel puk cez hradbu tiel, po sérii dorážiek puk nakoniec skončil v lapačke Čiliaka. Nitrania si môžu vydýchnuť.

46:10
    Banskobystričania aktívni v útočnom pásme, obrana však útok prerušila a puk držia za bránkou.

45:26
    Tvrdá strela Marcinka, no domáci Čiliak na dva rázy puk kryje.

43:28
    Góoool Banskej Bystrice! Po sérii nepresných a odrazených pukoch nahodil do pásma puk CEBÁK, brankár Čiliak toto nahodenie prehliadol a preto inkasuje lacný gól.

42:40
    Banskobystričania zaskočení po inkasovanom góle v oslabení, snažia sa hru opäť rozohrať, no robia zbytočné chyby a vystavujú svojho brankára nebezpečiu.