Poprad – Skalica 5:6 (po pr.) | Trenčín – Martin 7:0 (kon.) | Nitra – Banská Bystrica 1:2 (kon.)
Zvolen – Košice 1:3 (kon.) | HC Slovan – Žilina 2:0 (kon.)
HKM Zvolen
1:3 (0:2, 0:1,1:0)
HC Košice
sk Neděle 18.09.2011, 17:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipos Extraliga (SR)

Nič nečakané sme v tretej tretine nevideli. Zvolen síce znížil stav po Muchovom góle, no ich hra bola stále nezaujímavá, domáci predvádzali chaotický výkon počas celého zápasu. Hostia si zaslúžene odvážajú všetky body. Prajeme ešte príjemný zvyšok dňa ! (19:20:01)

60:00

58:57
    Snaha domácich o skorigovanie výsledku ostáva márna, obrana hostí je na svojom mieste.

56:58
    Štýl hry oboch tímov sa nemení, Zvolenu sa stále nedarí v prechode do útočného pásma.

55:48
    Zuzin dobiedzal pred bránou, obrana hostí si ho však pokryla.

54:36
    Zvolen dal gól!
    Domáci konečne využívajú presilovku a strieľajú prvý gól v tomto stretnutí ! Prvé dve strely hráčov HKm sa neujali, puk sa odrazil pred brankára a MUCHA pod lapačku zaznamenáva svoj prvý gól v sezóne. Bez asistencií.

53:17
    Mlynarovič si odpyká trest za celý tím, Košickí hráči totiž hrali šiesti.

53:16
    Slovák strieľa od modrej na Hyláka, ten strelu chytá.

51:53
    Hokej na štadióne HKm Zvolen s prichádzajúcim koncom zápasu stráca svoju kvalitu, Košičania sa snažia už len udržať výsledok.

49:42
    Bezmocnosť na domácich hokejkách, HKm Zvolen nevie nič vymyslieť, síce sa snažia o protiútoky, no ich hra sa domácim divákom nemôže páčiť.

48:18
    Hylák nemá tažkú robotu, väčšina striel v 3. tretine domácich útočníkov je slabá a nepresná.

47:32
    Ofsajd Košíc po nevydarenom útoku domácich.

47:12
    Dnešné stretnutie sleduje 1413 divákov.

45:43
    Hostia v plnom počte.

45:00
    Hráči Košíc, ktorí sú na striedačke, sa dotkli puku, preto sa vhadzuje v útočnom pásme HKm Zvolen.

44:27
    Domáci nevedia vôbec presnejšie vystreliť na bránu hostí.

43:35
    Hostia so 4 hráčmi.

41:43
    Hra vysokou hokejkou Deyla znamená presilovú hru domácich o dvoch hráčov. Deyl je vylúčený dokonca na 4 minúty pre krv na Bronillovej tvári.

41:35
    Za hákovanie je vylúčený košický hráč Tabaček. Zvolen si zahrá presilovú hru.

40:44
    Košičania bez problémov prechádzajú do útočného pásma a ohrozujú domáceho brankára, ic strela však nebola presná.

Marian Fiam

Branky a nahrávky: 55. Mucha - 1. Fabuš (Novák, Zálešák), 17. Hačšák (Pašek, Grman), 25. Zálešák (Fabuš)

HKM Zvolen: Škrečko (Trenčan) - Mucha, Juraško, Bronilla, Ďaloga, Vantroba, Hraško, Ťavoda, Šiška - Baláž, L. Jurík, Otčenáš - Slovák, Šachrajčuk, Brabenec - Zuzin, Trochta, Škvaridlo - Leskovjanský, M. Jurík, Méry
    HC Košice: Hylák ( Halász) - Homer, Tabaček, Novák, Deyl, Šeda, Huba, Grman, M.Chovan - Haščák, Vorel, Pašek -Bartoš, Zálešák, Fabuš - Jenčík, Mlynarovič, Dravecký - Nagy, Piatak, Miklík

Rozhodčí: Baluška - Bundil, Kacej