Havlíčkův Brod – Jihlava 2:4 (kon.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 8:1 (kon.) | Olomouc – Warriors Brno 4:1 (kon.)
HC Litvínov – Ústí n/L 7:2 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 5:6 (kon.) | Chomutov – Písek 8:3 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
2:4 (1:0, 1:4, 0:0)
HC Dukla Jihlava
Neděle 18.09.2011, 11:00 • Kotlina Havlíčkův Brod • ELIOD extraliga mladšího dorostu

To je ode mne z Kotliny vše, já Vám přeji hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu napočtenou! (13:39:02)

Ještě bych na závěr vyhlásil nejlepší hráče zápasu. Ze strany hostí to byl jednoznačně střelec hattricku Jiří Bambula a za domácí družinu to byl brankář Vítek Vaněček, jenž v průběhu zápasu několikrát skvěle zasáhl a držel akcie domácích velmi vysoko.

Třetí třetina začala v duchu těch předchozích a rodili se brankové příležitosti, ale zhruba 55 na stadionu přítomných diváků branku nevidělo. Naopak s chýlejícím se časem začalo tempo hry uvadat a domácím se již nepovedlo s výsledkem nic udělat, ba dokonce mohli i inkasovat pátou branku, ale Kašpara musel zastavit Bláha jen za cenu hákování, jelikož by jihlavský forvard poslal puk do odkryté klece domácích.

60:00

59:04
    Domácí vyhodili a Krajcigr se pokusil o střelu, ale Vacek byl připraven a střelou mezi betony se nenechal zaskočit.

58:36
    Tak je zřejmě rozhodnuto. Domácí totiž inkasují 2 minuty za hákování, konkrétně Lukáš Bláha.

58:30
    Domácím již mnoho času nezbývá....

58:16
    Jihlava opět v ofsaju.

57:44
    Dvořákův pokus od modré s ledovým klidem a bravurou sobě vlastní odrazil betonem Vítek Vaněček.

57:30
    Nyní jsou již i domácí v plném počtu a Jihlava se vystavuje do ofsajdu.

57:14
    Ale domácí vyhazují a jejich trest se chýlí ke konci.

56:54
    Hosté v plném počtu kombinují v pásmu.

56:06
    Osmík to zkusil od modré, ale Vacek jeho pokus odrazil za bránu.

55:24
    A mohlo to být 2:5 Kašpar se probil až na útočnou modrou čáru, kde jej před zakončením zastavil Bláha hákováním, za což dostává 2 minuty.