Uničov – Hlučín 1:1 (kon.) | Slovácko B – Hulín 3:1 (kon.) | Brno jun. – HFK Olomouc 1:1 (kon.)
Zlín B – Ostrava B 2:1 (kon.) | Rosice – Kroměříž 6:1 (kon.)
1.FC Slovácko B
3:1 (2:1)
SK Spartak Hulín
Neděle 18.09.2011, 10:15 • Bělinka • Moravskoslezská fotbalová liga

Slovácko v domácím prostředí porazilo Hulín 3:1. Hosté vedli zásluhou Lacigy, ovšem domácí hráči výsledek otočili do poločasu brankami Svízely a Mezlíka. Ve druhém poločase přidal třetí branku Čtvrtníček. Hosté mohli zápas zdramatizovat, kdyby proměnil tutovou šanci Václavíček, který byl na konci zápasu vyloučen. (12:15:07)

90
    Druhý poločas bude nastaven o jednu minutu.

89
    Střelce třetí branky Josefa Čtvrtníčka vystřídal Bančák.

86
    Hostující Václavíček viděl druhou žlutou kartu za na Svízelu.

83
    Laciga zahrával zkrácený rohový kop, na hlavu svého spoluhráče, ten vrátil míč zpět před branku Matalyhy přesně na nohu Václavíčka, který nedokázal přeonat z metru Matalyhu a míč skončil na vrchní síti branky.

75
    Střídání i v domácím celku. Kapitána Frantu nahradil Borusík.

74
    Hosté podruhé vystřídali. Mršťíka nahradil Pospíšil.

71
    Josef Čtvrníček viděl žlutou kartu za úmyslné hraní rukou.

70
    Daníčkovu střelu z úhlu chytl hostující brankář Dubec.

64
    Střídají i domácí. Kováře nahradil Ondřejka.

63
    První střídání v sestavě hostů. Kadlece nahradil Pacl.

56
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Přihrávku za obranu hostí dostal Franta, který šel sám na brankáře Dubce, místo zakončení zvolil přihrávku na lépe postaveného JOSEFA ČTVRTNÍČKA, který zakončoval do prázdné branky.

55
    Chyba hostujícího obrance, který zahrával malou domů svému brankáři, přihrávku vystihl Svízela, ovšem se dostal s míčem do nulového úhlu a branku o centimetry přestřelil.

54
    Střelu hostujícího hráče vyrazil s námahou Matalyha.

51
    Domácí hráč Radek Mezlík viděl žlutou kartu za stažení protihráče.

49
    Slovácko mohlo vsítit třetí branku. Kovář vybídl ke skorování Čtvrtníčka, ale útočník Slovácka trestuhodné ve stoprocetní šanci překopl hostující branku.