Příbram – Sparta 0:3 (kon.) | Liberec – Dukla Praha 1:2 (kon.) | Žižkov – Bohemians 1905 0:1 (kon.)
FK Příbram
0:3 (0:2)
AC Sparta Praha
Sobota 01.10.2011, 17:20Gambrinus liga

Sparta si dnes skvělým výkonem dokráčela k dalšímu vítězství a prodloužila svojí skvělou šňůru devíti výher v devíti zatím odehraných kolech! O branky se postarali Kadlec z penalty a Vidlička s Grajciarem. Příbram dnes předvedla mizerný výkon a především její obrana naprosto nezvládla dnešní utkání. Děkuju za pozornost, hezký zbytek večera a u příštího online přenosu napočtenou. (19:12:23)

90
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu.

88
    Sparta skvělým výkonem nejspíše dnes dokráčí k výhře a prodlouží svojí šňůru vítězství.

86
    ...z následného rohu si nic Příbram nevypracovala.

85
    Skvělý zákrok Švengra! Pilík T. si postavil míč na rozehrání pokutového kopu přibližně z 23 metrů. Skvěle ho zakroutil na zadní tyč, ale hostující brankář si dnes chce udržet čisté konto a vytasil famózní zákrok a míč vyškrábl na rohový kop.

83
    Příbram je dnes naprosto neškodná! Tímto stylem by neporazila nikoho. Velká škoda protože minulé zápasy vypadali z pohledu Příbrami naprosto jinak.

81
    Sparta si kontroluje dnešní výhru a proto její hráči jsou zalezlí na vlastní polovině a napadá pouze Kweuke.

77
    Příbramská obrana je dnes naprosto hrozná. Sparťané si chodějí přes čtveřici z Příbrami jak chtějí. Trenér domácího celku Vavruška je asi za dnešní utkání nepochválí.

75
    Sparta v poklidu zápas za již rozhodnutého stavu nechává taky míč na kopačkách Příbrami a zbytečně její hráče nenapadá.

73
    Lukáš Pleško vyslal přes zeď pěknou střelu, ovšem Švenger byl na místě.

70
    Střídání ve sparťanském dresu, odešel dnes skvěle hrající Kadlec, přišel Libor Sionko.

69
    Příbramská ofenziva je naprosto bezmocná...

66
    Krejčí dnes provětrává levou stranu příbramské obrany. Ta sice je naprosto děravá, ale i rychlému Štochlovi M. plete hlavu svými kličkami Krejčí.

64
    Poslední střídání na domácí straně. A je to střídání bratr za bratra. Odešel Pilík P. a místo něj naskočil na trávník Pilík T.

62
    Utkání sleduje 6.621 platících diváků.

60
    První střídání na hostující straně. Ze hřiště odchází sparťanský kapitán Matějovský a nahradí ho Mareš.

59
    A mohlo to být 0:4! Jenže to by Kweuke musel umět vystřelit. Skvěle se dostal do vápna a ještě obešel Hrušku, ale míč asi chtěl dovést až do branky a domácí brankář mu jej stihl vypíchnout.

57
    Příbram sice prohrává, ale ani tak si není schopna cokoliv vytvořit. Sparta drží jasně míč a příbramští hráči pouze běhají bez balónu.

55
    Fanoušci nezapomínají na svého bývalého kapitána, který dnes pouze sedí na lavičce a vyvolávají jeho jméno. Nemůže jít o nikoho jiného než o Tomáše Řepku.

53
    Dvojté střídání na straně domácích. Ze hřiště odešli Videgla a Mareš a místo nich nastoupil Šlapák Papšys.

53
    Sparta právě vstřelila branku!
    Krásná akce a je to 0:3! Přihrávka do strany na Krejčího ten zpracoval a poslal načechraný centr do vápna a tam nikým nehlídaný Grajciar se ještě stihl zeptat Hrušky kam to chce a umístil svojí hlavičku k tyči.

51
    Kadlec vymyslel skvělou přihrávku na volného Krejčího, který si potáhl míč a zkoušel někoho najít ve vápně, ale bez úspěchu.

49
    Na druhé straně zkoušel provětrat Hrušku hostující Hušbauer, ale minul bránu.

47
    Příbram sice začala druhý poločas aktivněji, ale předvádí spoustu nepřesností.

46

V prvním poločas byla jasně lepší Sparta, ale prvních 10 minut to nedokazovala. Do zápasu jí dostala až penalta, která byla odpískána po zahrané ruce Krejčího ve vápně a nekompromisně jí proměnil Kadlec. Po inkasované brance Příbram přestala být jakkoliv aktivní a přišla druhá branka z kopačky Vidličky. Sice na konci poločas mohl snížit Koukal, ale i tak Příbram by měla začít hrát. Doufejme, že druhý poločas bude ze strany Příbrami povedenější a uvidíme ještě nějaké branky. Druhý poločas začně přibližně v 18:22.

44
    A mohlo tu být snížení! Po dobrém balónu Tarzcala do strany na Pleška si ho zpracoval a nacentroval do vápná, kde snad ze dvou metrů trestuhodně přestřelil hlavou Koukal.

42
    Sparta se trošku zatáhla a nechává také útočit Příbram, která však není schopna cokoliv si vytvořit.

40
    Koukal kope dnes už asi šestou standartku přibližně ze 40 metrů. Míč vždy letí do vápna, kde si ho v klidu vyhraje hlavou jeden ze dvojice Jarošík-Zápotočný.

38
    Kadlec předvedl znovu skvělý moment! Dostal balón na půli hřiště a řítil se na obranu Příbrami. Ta sice čekala, že něco vymyslí, ale on se krásně opřel do míče, který těsně lízl břevno. Jaká škoda Hruška by neměl nárok!

36
    Příbram to teď bude mít hodně těžké aby přežila poločas za tohodle stavu a druhý poločas se pokusila o vyrovnání.

35
    A je to 0:2! Kadlec pelášil sám na Hrušku, který ho skvěle vychytal míč však pouze vyrazil před sebe a tam stál nikým nehlídaný VIDLIČKA a nekompromisně zavěsil do prázdné branky.

34
    Kadlec si navedl míč na pravou stranu pět metrů za vápnem a zkusil pozornost Hrušky, který musel vytáhnout bravůrní zákrok aby míč vytáhl na rohový kop. Krásný moment!

32
    Sparta polevila ze svého tempa a do hry se začíná znovu dostávat i Příbram.

30
    Slibná standartní situace pro Spartu zhruba z 30 metrů, ale Matějovský netrefil branku.

29
    Koukal kroutil míč na zadní tyč, kde byl připravený Wágner, ale balón skončil těsně nad břevnem.

27
    Grajciar zpracoval na vápně přihrávku Kadlece a šteloval si nohu na střelu do šibenice, ale míč opět netrefil a ten skončil za brankou.

25
    Grajciar zpracoval odražený míč na vápně a chtěl vyslat na bránu jednu ze svých pověstných střel, ale ta mu vůbec nesedla a trefil pouze náruč Hrušky.

23
    Sparta je v polovině poločasu zatím lepším týmem. SIce vede jedna nula, ale Příbram k ničemu nepustila a pomalu se dostává do tempa.

22
    Střelu z dálky zkusil Matějovský avšak vedle.

20
    Kweuke zbytečně dohrál Andrejeviče a vidí žlutou kartu.

20
    Z rohu však nic nebylo a odražený míč sice doběhl Mareš, ale branku vůbec netrefil.

19
    Koukal zahrával standartní situaci z veliké dálky a nakonec vybojoval alespoň roh.

17
    Za ostrý faul na polovině hřiště vidí žlutou kartu hostující Vidlička.

15
    Kweuke zatím skvěle sklepává míče Matějovskému a ten rozdává skvělé přihrávky po lajnách. Příbram tyto přihrávky nestíhá zachycovat.

13
    Příbram po inkasované brance trošku ožila a tlačila se dopředu, ale tam vždy narazila na skvěle připravenou obranu Sparty.

11
    Příbram právě vstřelila branku!
    Po zahrané ruce ve vápně domácího Krejčího nekompromisně promeňuje KADLEC. Sparta vede 1:0

10
    Žlutou kartu za hraní rukou ve vápně dostává domácí Krejčí.

8
    A je tu penalta! Po ruce Krejčího jí nekompromisně odpískal Kovařík.

6
    Sparťanská dvojice Jarošík-Zápotočný zatím vyhrává každý hlavičkový souboj. Příbram by neměla zkoušet útoky touto variantou.

4
    Na druhé straně byl aktivní Pamič. Narazil si míč s Krejčím a z velkého úhlu napálil vší silou míč až ho musel Hruška vyrazit před sebe. Pamič ho zkoušel vracet do vápna, ale míč dostal do bezpečí Krejčí.

2
    Koukal dostal míč na polovině hřiště převzal si ho a nepáral se s míčem a zkusil ho napálit na bránu. Tu, ale minimálně o pět metrů trefil.

1
    Aktivněji začala první poločas Příbram. Hned se hnala do rychlého útoku, ale výpad Mareše po levé straně zastavil v klidu Vidlička.

1

1. FK Příbram: Hruška - Štochl M., Krejčí, Andrejevič, Pleško - Tarczal, Videgla - Mareš, Koukal, Pilík P. - Wágner.

AC Sparta Praha: Švenger - Vidlička, Jarošík, Zápotočný, Pamič - Kadlec, Grajciar, Hušbauer, Matějovský, Krejčí - Kweuke.

Rozhodčí: Kovařík L. - Pospíšil, KovaříkT..

Vítejte na příbramském stadionu u Litavky, kde dnes od 17:20 nastoupí domácí fotbalisté proti vedoucímu celku Gambrinus ligy, pražské Spartě!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:20.