Košice – Senica 0:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Trenčín 3:0 (kon.) | Ružomberok – B. Bystrica 2:0 (kon.)
Dunajská Streda – Žilina 2:1 (kon.)
FC ViOn Zlaté Moravce
3:0 (-:-)
AS Trenčín
sk Sobota 01.10.2011, 17:30Niké liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:30.

-20
    Vítam Vás pri sledovaní dnešného stretnutia Corgoň ligy medzi FC Vion Zlaté Moravce a AS Trenčín.

Na štadión nám prúdia diváci, ešte ich neni veľa, ale stále máme ešte 20 minút do začiatku.

-2
    Hráči vychádzaju na ihrisko. Domáci v bielych a hostia v červených dresoch.

1
    Stretnutie práve začalo.

Úvodné zostavy:

FC ViON Zlaté Moravce: Kuciak - Pavlovič, Pavlenda, Paur, Babic, Hodek, Chren, Orávik, Janečka, Majerník, Hruška

AS Trenčín: Volešák - Peltier, Baez, Salinas, Depertris, Holúbek, Mazan, Čogley, Kleščík, Godál, Štefánik

Rozhodca: Patrik Hrčka - Ondrej Brendza, Dušan Hrčka.

1
    Vion začal aktívne a už získal rohový kop, ktorý nenarobil veľký prievan pred Voleśákom.

3
    Po chybe domáceho obrancu sa dostal k lopte Peltier, a centroval pred Kuciaka, kde odvratil loptu Janečka.

5
    Domáci potiahli loptu po strane, vysunuli Hrušku a ten získal nakoniec len rohovy kop.

7
    Babic vysunul Pavlendu ten mu vratil loptu a pokus o center konči v rohu.

8
    Godál poslal dlhú loptu na Štefánika, ktorého odzbrojili domaci obrancovia.

10
    Center Pavlendu na Hodeka ten hlavou posunul na Paura, ktorý z otočky miery vysoko nad bránu.

11
    Propagačna strela Depetrisa, od polovice ihriska končí u Kuciaka.

12
    Pavlenda pekne potiahol po strane a jeho strela skoncila po strete s Volešakom na bčnej sieti. Nasleduje rohovy kop, ktorý tečoval Paur nad bránu.

14
    Priami kop Trenčanov. Sľubná šanca skončila po faule.

16
    Zlaté Moravce dali gól!
    Po kombinacií Hrušku, Hodeka a Babica striela posledný menovany gól.

18
    Po rozohrati sa dostal k lopte Hruška, ktorý poslal dlhy center na Pavlendu. Ale ten bol príliš daleko aby efektívne zakončil.

20
    Prvý rohový kop pre Trenčín, zneškodnený Kuciakom.

21
    Pavlenda posunul na Hodeka ten Paurovy a ten centruje len do rukavic Volešáka.

22
    Trenčín sa snaži ohroziť Kuciaka, ale ich pokusy su zatiaľ odvracané obranou domacich.

24
    Kombinacie oboch týmov zatial končia v strede ihriska.

25
    Babic zachytil loptu a domáci idú vo trojici, lopta je posunutá na Paura ktorý ale nemal rychlosť.

28
    Druhá žltá karta zápasu a videl ju Hruška.

29
    Paur nadherne prehadzuje Volešáka, po nadhernej prihravke od Hrušku.

32
    Domáci ožili po druhom strelenom góle a snažia sa o další.

26
    Trenčiansky hráč Peltier dostal žltú kartu.

35
    Celá hra sa odohráva v strede ihriska, a obe mužstvá sa snažia dostať loptu do súperovej brány. Zatiaľ bezvysledne.

37
    Hostia sa snažia o kombinačnú hru ale doplácajú na nepresnosti v prihrávkach.

37
    Pavlenda ťahal loptu skoro až do brány hostí.

40
    Sľubná šanca Paltiera skončila po tom čo fauloval domáceho obrancu. Škoda zápas by bol o čosi zaujimavejší keby sa hosťom podarilo skorovat pred koncom polčasu.

42
    Babic ponúkol center Paurovy a ten poslal loptu do malého vápna. Ale Hruška bol na ňu príliš nízky.

43
    Štefánik ponukol strelu Peltierovy a ta bola blokovaná Janečkom.

45
    Peltier pred Kuciakom, vyhorel z bezprostrednej blízkosti.

Prvý polčas skončil.

Dnešný zápas maju zatiaľ pevne v rukách domáci hráči, ktorý vedú gólmi Babica a Paura. Hostia zatiaľ veľa neukázali, pravdepodobne sa šetria na druhý polčas.
    Musím konštatovať, že sa hrá pekný futbal. Chýba tomu len väčšia divácka kulisa.

46
    Začal druhý polčas.

46
    Tak zápas sa nám začal a domáci začali hned aktívne.

48
    Pavlenda urobil chybu pred vlastnou brankou. Loptu mu zobral Baez prihral na Depetrisa, ktory bol ale v offsajde.

49
    Nad ihriskom sa nam vznáša dym, ktorý neni spôsobený fanúšikmi. A vyzeráto tak že hosti to prebralo a konečne začali hrať.

50
    Peltier potiahol po strane, centroval pred bránu. Ale len spoluhračom na päty.

52
    Tak zažili sme ošetrovanie domáceho hráča. To je asi jediné co stoji za zmienku poslednych par minút.

54
    Po faule na Baeza vidí kartu Paur.

56
    Trenčín mal peknu kombinaciu, ktorá opäť skončila na chybe v rozohrávke.

59
    Po rohovom kope domácich, bolo male pozdvihnutie medzi divákmi.

60
    Tak karta pre Kleščíka. Aspoň na karty je to remíza.

61
    Peltier sa dostal nečakane k lopte pred Kuciakom a vyprášil mu rukavice.

61
    Malec na ihrisko a Depetris do šatne.

62
    Karta Pavlovič.

61
    Pri dvojitom striedaní hosti isiel dole ešte dole Mazan a nahradil ho Hlohovsky.

65
    Po striedaní sa hra hostí oživila, ale zatiaľ z toho nebolo priame ohrozenie.

67
    Strela Babica z 30tich metrov minula bránu len o meter.

68
    Hlohovksky poslal loptu pred Kuciaka, kde nabiehal Peltier a len o kúsok minul loptu.

70
    Rýchla rozohravka faulu, lopta letela na Orávika. Jeho pokus o prekonanie Volešáka skončil na bočnej sieti.

73
    Hra v strede ihriska neprináša veľa šancí. Loptu maju ale stale viac domaci.

74
    Peltier pred domácou branou nastrelil Janečku, lopta sa odrazila na Štefanca. Ten mieril len na Kuciaka.

76
    Domáci striedaju strelca druhého gólu Paura a nahradil ho Candrák

77
    Baez sa nečakane dostal k lopte za obranou domácich a brankára nedokazal prekonať.

78
    Kuciak zachraňuje pred Holúbkom ktorý strielal tesne spoza maleho vápna.

80
    Peltier sa napriahol z viac ako 30tich metrov a Kuciakovu bránu minul o meter.

81
    Striedanie hosti na ihrisko prichadza Horváth.

82
    Priamy kop domácich, rozohraný na zadnu tyc Volešáka a Majerník dava gól hlavou.