SHK Mustangové – Studénka Sledge 7:2 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – Draci Kolín 0:1 (kon.) | Karlovy Vary – Č.Budějovice 8:0 (kon.)
HC Sparta Praha Sledge
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
SK Draci Kolín
Neděle 02.10.2011, 12:30 • Neratovice • Česká para hokejová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.

Příjemné nedělní popoledne ze zimního stadionu v Neratovicích. I dnes pokračuje Česká sledge hokejová liga tentokrát utkáním mezi domácí Spartou Praha a Draky Kolín. Utkání začne asi za 10minut.

V tuto chvíli končí rozbruslení a hráči se pomalu přesouvají na modrou čáru.

00:01

1:31
    První přerušení hry zastihlo oba týmy ve středním pásmu.

2:15
    Pabst to zkouší od modré, ale Vápenka bez komplikací likviduje.

2:18
    Menší trest dostává Kamil Záluský za vražení jednoho z hostů.

3:01
    Kolín se snaží využít převahu na ledě, tentokrát ale puk končí po skrumáži před domácí brankou u sparťanského golmana v lapačce.

4:11
    Stav hráčů na ledě se vyrovnal, menší trest za hákování obdržel Šafránek.

7:23
    Šafránek v úniku stíhán Zdeňkem Krupičkou. Vápenka mu ale nedal možnost skórovat.

9:36
    Minutový tlak Kolína končí, puk má Vápenka ve své rukavici.

11:01
    Sparta se uvolňuje ze sevření za cenu zakázaného uvolnění.

11:51
    Zdeněk Krupička promarnil sólo únik a přesto, že si Bočka položil nedokázal už zakončit.

13:15
    Další nepřesnost v rozehrávce Sparty končí zakázaným uvolněním.

14:34
    Bejvl velmi vlažně unikal, Vápenka byl na místě.

15:00

První třetina přinesla několik šancí na obou stranách. Nikdo však nedokázal golmany překonat. Pojďme se podívat jak bude vypadat druhá.

15:01

16:03
    Tyčka kolínské branky po střele Zikmunda.

16:50
    Pabst to zkoušel znovu od modré, tentokrát nepřesně a puk končí za sparťanskou brankou.

17:36
    Draci právě vstřelili branku! RADEK DOBRUSKÝ po asistenci Jiřího Raula otevírá účet dnešního utkání. Hosté jdou do vedení 0:1

19:55
    Po nepřesnostech v rozehrávce Sparty končí puk na střídačce domácích.

21:46
    Sparta zakázaným uvolněním uvolnila hru, ale vhazování se vrací před Vápenku.

22:29
    Pabstovo nahození nepříjemně tečoval Dobruský, Vápenka se štěstím likviduje.

23:08
    Hromada hráčů před Vápenkou a puk opět v jeho rukavici.

23:19
    Spartě se nedaří založit akci a pořád je soupeřem držena ve vlastním pásmu.

23:48
    Zdeněk Krupička i přes atakování Raulem zakončuje do helmy Petra Bočka.

26:10
    Kolín se přestěhoval do pásma Sparty, ale nedaří se mu využívat šance, které si těžce vypracuje.

27:58
    Kolín se po nepřesné přihrávce vrací před Bočka, zakázané uvolnění.

28:21
    Na konci druhé třetiny jde Sparta do čtyřech. Menší trest za vražení dostal Kamil Záluský

29:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

29:26
    Hra se srovnává, Petr Bejvl také za vražení dostává menší trest.

32:56
    Zapletal zkouší Bočkovu pozornost od modré, Boček s jistotou kryje a rozehrává.

33:16
    Sparťané si nerozuměli a jejich rozehrávka končí zakázaným uvolněním.

34:29
    Dobruský z mírného úhlu těsně minul sparťanskou branku.

36:03
    Již několikáté zakázané uvolnění domácích.

36:46
    Po křídle unikajícího Zdeňka Krupičku před Bočkem zastavil kapitán hostí Jiří Raul.

38:48
    Zdeněk Krupička posílá přihrávku do pásma, která však prochází až za branku domácích. Zakázané uvolnění Sparty.

40:14
    Sparta se snaží vyhodit puk z pásma a uvolnit tak tlak hostí, ale ti se stále drží na dostřel Vápenkovi branky.

42:30
    Domácí ve snaze vyrovnat se dopouštějí chyb v rozehrávce, další zakázané uvolnění

43:14
    Time out domácích

44:00
    Poslední minuta utkání

44:25
    Vhazování před Vápenkou, Sparta se snaží pomocí nahození na Zdeňka Krupičku vyrovnat, zatím však marně.

45:00

Pražanům se nepodařilo vyrovnat a prohrávají 0:1.
    Hosté uhájili hubený výsledek a z tohoto víkendu vychází se ziskem 6 bodů, když včera porazili Karlovy Vary 4:3.

Děkujeme za pozornost a těšíme se při dalších přenosech České sledge hokejové ligy nashledanou. (14:20:20)