Líšeň – Hlučín 1:2 (kon.) | Frýdek-Místek – Kroměříž 3:1 (kon.) | Břeclav – Rosice 2:0 (kon.)
HFK Olomouc – Hulín 5:1 (kon.)
SK Líšeň 2019
1:2 (1:1)
FC Hlučín
Sobota 15.10.2011, 10:15 • SK Líšeň • Moravskoslezská fotbalová liga

Celková statistika utkání: střely na bránu: 5:6, mimo: 6:6, rohy: 6:6, fauly: 18:10. (12:19:04)

Máme tady konec vcelku vyrovnaného utkání. Hlučín byl možná trochu nebezpečnější, ale výsledku by spíše slušela remíza. A tak nakonec rozhodlo to, že domácí dvakrát neuhlídali zkušeného střelce Hlučína Martina Opice. Z posmutnělé Líšně se dnes odmlčuji, přeji ještě pěkný zbytek soboty a celého víkendu a už za týden, vyjímečně v neděli odpoledne se odtud opět přihlásíme, to na zdejší stadion zavítá tým z Břeclavi.

89
    Hlučín naposledy střídá, dohráno má Petr Ondrušík, místo něj vybíhá Martin Sabo.

87
    V závěru utkání ještě žlutá karta pro Martina Drábka.

84
    Poslední střídání a snaha udělat ještě něco s nepříznivým stavem, odešel Jaroslav Vrtěna, přišel Martin Drábek.

83
    Další střídání hostujícího týmu, odehráno dnes má Václav Mozol, na poslední minuty na hřiště naskočil Martin Skřehot.

77
    O minutu později se rozhodl porvé vystřídat i Hlučín, odešel Martin Hanus, přišel Petr Linet

76
    Střídání na straně Líšně, ze hřiště odchází Jan Koudelka, místo něj vstupuje do hry Jaroslav Dufek.

76
    Napomínání v podobě žluté karty nyní fasuje i Robin Štefek.

70
    Dalším potrestaným v dresu hostů je tentokrát Radek Coufal.

64
    Kapitán hostů Martin Hanus obdržel první žlutou kartu dnešního utkání.

63
    Domácí trenér se rozhodl jako první vystřídat, ze hřiště stahuje Michala Drábka, místo něj na hřiště posílá Michala Šudomu.

60
    Na dnešní utkání si našlo na stadion v Líšni cestu 160 diváků.

57
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Hosté z Hlučína zahrávali Janem Muchou rohový kop, ten nacentroval do skrumáže ve vápně, kde si na míč vyskočil MARTIN OPIC a hlavou jej usměrnil do brány.

46

Statistika prvního poločasu: střely na bránu: 2:2, střely mimo: 3:5, rohy 1:2, fauly: 10:3.

40
    Hosté ihned odpovídají, Václav Mozol vysunul MARTINA OPICE, ten s míčem prošel podél postranní čáry, následně až do vápna, odkud přízemní střelou prostřelil na zadní tyč vyběhnuvšího domácího gólmana.