L. Mikuláš – Dolný Kubín 0:3 (kon.) | R. Sobota – Dubnica 0:2 (kon.) | Bodva Moldava – Podbrezová 0:0 (kon.)
Senec – Lučenec 3:1 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
0:3 (0:2)
MFK Dynamo Dolný Kubín
sk Sobota 15.10.2011, 14:30 • Tatran Liptovský Mikuláš • MONACObet liga

Pre dnešok sa s vami lúči Tomáš Batiz s konštatovaním, že sa uvidíme pri ďalších domácich zápasoch Liptovského Mikuláša. (16:52:00)

Touto cestou ešte pripájam výsledky mládeže Liptovského Mikuláša.
    U-19 zvíťazila na pôde Giraltoviec 0:1, keď o jediný gól sa postaral Danaj. U-17 tiež odohrala zápas proti Giraltovciam, keď Liptovský Mikuláš zvíťazil 1:2 po góloch Koštiala a Šimuna.

Skončil sa zápas medzi Liptovským Mikulášom a Dolným Kubínom, ktorý skončil výsledkom 0:3. Dolný Kubín sa dostal do vedenia už v štvrtej minúte, keď gól zaznamenal Dolinajec. Prevažne celý druhý polčas diktovali hru hostia a postupom času si vytvárali jednu šancu za druhou. Druhý gól sme videli v nadstavenom čase po chybe domáceho brankára, ktorému vypadla lopta a následne Ujčík zakončil do prázdnej brány. Druhý polčas chceli domáci zmeniť hru to zapríčinilo aj dvojité striedanie. Tretí gól zaznamenal Jurky, ktorý kopal penaltu, loptu brankár domácich Šavol ešte vyrazil ale následne ju Jurky dorazil a skončila v sieti. Ďalšie stretnutie odohrá Liptovský Mikuláš v Lučenci a následne doma Liptovské derby proti Ružomberku B.

90
    Rozhodca nastavil 1 minútu.

88
    Labaška sa skúšal predrať obranou, ale nakoniec obrana zvíťazila a loptu odkopla do autu.

86
    Latiakova strela spoza 16-tky mieri vysoko nad.

82
    Máme tu posledné stretnutie hostí z ihriska odchádza Nikola Kosovič a namiesto neho nastupuje na ihrisko Róbert Ujčík.

79
    Priamy kop hostí, ktorý zahráva Jurky jeho center už mieri do 16-tky,kde hlavičkoval Lejko, ale Šavol loptu chytá.

77
    Máme tu druhé striedanie hostí z ihriska odchádza Lukáš Horváth a namiesto neho prichádza na ihrisko Vladimír Jašica.

77
    Rozohrávku Liptovského Mikuláša zachytil Jurky a ten posiela loptu do zadu na Trabalíka.

76
    Center Bezáka z pravého rohu ihriska chytil bez problémov Trabalík.

75
    Trabalíkov odkop od brány skončil v aute.

74
    Faul hostí na Líšivku a nasleduje priamy kop.

73
    Kočan skúšal vstreliť gól, ale jeho strela bola blokovaná obrancom z Dolného Kubína.

72
    Ďalšia žltá karta na strane hostí. Hráč Michal Dolinajec.

69
    Liptovský Mikuláš sa snaží aspoň znížiť doterajší stav stretnutia a dosť im k tomu pomáhajú aj fanúšikovia, ktorý z plného hrdla kričia "my chceme gól".

62
    Máme tu ďalšiu žltú kartu tento krát je na strane hostí konkrétne to je hráč Lukáš Horváth.

60
    Dnešné stretnutie sleduje 250 divákov.

57
    Žltú kartu dostáva hráč Liptovského Mikuláša Tomáš Virgala.

Tomáš Batiz

Branky: 4. Dolinajec, 45. Ujčík, 54. Jurky

Karty:   29. Karadžič (LMI), 57. Virgala (LMI) - 62. Horváth (DKU), 72. Dolinajec (DKU)

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Šavol (Nikrmajer) Labaška, Kmeť, Paděra, Kapláň, Latiak, Šupej, Bezák, Líšivka, Šlosár, Karadzič.
    MFK Dynamo Dolný Kubín: Trabalík, Stupak, Jurky, Demko, Kutlík, Dolinajec, Drengubiak, Ujčík, Čarnota, Podolský, Horváth.

Rozhodčí: Kozák, Bednár, Ádám