Liverpool – Manchester Utd. 1:1 (kon.) | Wigan – Bolton 1:3 (kon.) | Stoke – Fulham 2:0 (kon.)
Queens Park – Blackburn 1:1 (kon.) | Norwich – Swansea 3:1 (kon.) | Manchester City – Aston Villa 4:1 (kon.)
Chelsea – Everton 3:1 (kon.)
Norwich City
3:1 (2:1)
Swansea City
Sobota 15.10.2011, 16:00Anglická Premier League

Je tu konec zápasu, ve kterém domácí fotbalisté nezaváhali a díky dvěma brankám Pilkington a jedné brance Martina vyhráli nad Swanseou 3:1. Za hosty snižoval v prvním poločase na průběžných 2:1 Graham. (17:55:52)

90+3
    Domácí mají hru naprosto ve své moci. V klidu kombinují na vlastní polovině.

90+1
    Domácí fotbalisté ale naprosto v pohodě kontrolují vývoj hry.

90
    Druhý poločas bude i za rozhodnutého stavu nastaven o pět minut. V ochozech to jen zahučelo.

90
    Rozběhla se poslední minuta dnešního utkání, u balonu jsou domácí.

88
    Domácí měli možnost kopat ještě rohový kop, ten se ale Foxovi tentokrát nevydařil.

87
    Pomalu se blíží konec dnešního utkání. Norwitch kontroluje balon.

85
    Dobbie je po krátkém ošetření v zámezí zpět ve hře.

83
    Tvrdě do něj zajel Kyle Naughton, obešlo se to ale bez karty.

83
    Po tvrdém zákroku leží na hřišti Stephen Dobbie a hra je přerušena.

80
    Deset minut před koncem zápasu je o vítězi patrně rozhodnuto. Hosté nejsou schopni ohrozit domácí bránu.

79
    Střídání domácích. Odstupuje Hoolahan a na hřiště se podívá Andrew Crofts.

78
    Domácí naprosto v pohodě kontrolují vývoj zápasu.

76
    Po závaru ve vápně hlavičkoval Dobbie, brankáře Ruddyho ale překonat nedokázal.

74
    Střídání hostů. Odstupujícího Neil Taylora nahradí Ashley Richards.

71
    Bradley Johnson se dostal k tvrdé střele zpoza vápna. Jeho pokus ale mířil přímo doprostřed brány, kde byl připravený Vorm.