Motor ČB – Jihlava 3:4 (po s.n.) | Liberec – Plzeň 4:5 (kon.) | HC Kladno – Sparta 4:8 (kon.)
Vítkovice – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 3:2 (po pr.) | HC Litvínov – K. Vary 2:4 (kon.)
Slavia – Pardubice 4:5 (po pr.) | Znojmo – Zlín 3:8 (kon.) | Třinec – Olomouc 1:2 (kon.)
Piráti Chomutov
3:2 (2:0, 0:0, 0:2 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 20.10.2011, 17:30 • Pirátská aréna Chomutov • DHL Extraliga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

3:38
    Piráti právě vstřelili branku!
    Vedoucí branku domácích vstřelil v přesilové hře JAROSLAV HAFENRICHTER. Asistence: Jaroslav Kůs.

00:01

2:46
    Máme tu první vyloučení zápasu, na trestnou lavici usedá boleslavský Michal Protivný za podražení.

7:29
    Vyloučený Filip Hanták z Chomutova za podražení.

9:29
    Chomutovští se v oslabení ubránili.

15:54
    Opět se prosadil elitní útok Chomuotvských! Branku tentobrát vstřelil DANIEL LEHNERT. Asistence: Jaroslav Hafenrichter, Jaroslav Kůs.

16:43
    Druhé vyloučení Chomutova v řadě. Na trestnou lavici usedá za podražení Karol Korim.

18:43
    Chomutov je v plném počtu.

19:05
    Podruhé v řadě jde za katr chomutovský Karol Korim, tentokrát za nedovolené bránění.

20:00

Po první třetině vede domácí tým 2:0, když využil přesilovku v úvodu zápasu. Druhá třetina zápasu, začne za malou chvíli.

20:01

21:05

21:44
    Domácí Marek Račuk mohl navýšit vedení Pirátů. Puk mimo branku vyrazil Michal Mahdal v mladoboleslavské bráně.

22:40
    Domácí se ocitli ve stejné situaci, tentokrát měl puk na holi Radan Lenc.

22:55
    Po zakázaném uvolnění se hra vrací, před branku domácích ...

23:50
    Hostující Ladislav Marek se pokoušel překonat domácího Jana Strmeně v bráně. Puk se odrazil k zadnímu mantinelu.

25:40
    Po vydařeném obléhaní domácích hráčů, kteří byli u hostující brány, se hra opět přesunula na domácí obrannou třetinu.

26:41
    Vyloučení Mladé Boleslavi. Na dvě minuty si jde odpočinout Lukáš Vrba, za nedovolené bránění. Domácí mají výhodu jednoho hráče v poli.

27:30
    Pirátům se přesilová hra nedaří. Nevytvořili si patřičný tlak ani slibné šance.

28:41

29:40
    Teď je hra vyrovananá. Jednou zaútočí domácí Piráti, podruhé se prosadí mladíci z Boleslavi.

29:55
    Vyloučení domácích. Na dvě minuty vyloučen Daniel Kolář, za zdržování hry, vyhození puku mimo hřiště.

30:40
    Hosté jsou usazení v domácí obranné třetině a předvádějí povedené kombinační schéma.

31:15
    Domácí Jaroslav Hafenrichter se prosadil a ujel hostujícím obráncům. Samostatný nájezd neproměnil.

31:26
    Vyloučen hostující hráč Vojtěch mozík, za držení protihráče.

31:55

33:07
    Ondřej Pozděna vystřelil tvrdou ránu z modré čáry, ale brankář byl pozorný.

33:26
    I hosté své oslabení přežili.

34:30
    Hraje se přibližně na polovině hrací plochy.

37:47
    Dalo by se říci, že se stále hraje to samé a ani o chlup se nic na ledě nezměnilo. Domácí se jednou vrhli do útočení, ale obránci Mladé Boleslavi si poradili a puk jim podebrali. Hosté se také pokoušeli o nějakou střelu. Domácí brankář Jan Strmeň se zatím v bráně drží a nemá problémy tyto ošemetné situace snadno vyřešit. Stav zápasu je stále příznivější pro domácí, kteří vedou 2:0.

38:50
    Domácí se dostávají do tlaku. Hosté se brání.

40:00

Ve druhé třetině se více do hry dostávala Mladá Boleslav, která měla i více gólových šancí. Paradoxně tu největší měl Jaroslav Hafenrichter, který neproměnil svůj únik, ve třetí branku domácích.

40:01

40:11
    Jaroslav Hafenrichter mohl hned v úvodu zápasu navýšit vedení Chomutova, když využil nepozornosti obránců Mladé Boleslavi.

40:48
    Vyloučení domácích. Jaroslav Hafenrichter si jde odpočinout na dvě minuty, za krosček. Hosté buhou mít přesilovou hru.

42:10
    Ani hostům se v přesilových hrách nějak moc nedaří. Vypadá to, že dneska jsou, až na první gól chomutova, přesilové hry nevýhodou, nežli výhodou útočícího mužstva.

42:48

43:59
    Hra se přesunula před Michala Mahdala.

44:40
    Hostující Jiří Rys pěkně zakombinoval a udělal domácím obráncům nemalé problémy. Střela a následný puk se odrazil mimo branku, když byl tečovaný holí jednoho z obránců Chomutova.

45:17
    Zakázané uvolnění Chomutova.

45:30
    Hraje se opět před mladoboleslavskou bránou, kde domácí předvádějí pěkný kombinační hokej.

46:34
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Nešťastná branka pro domácího brankáře. Ten si puk srazil do své branky, když se mu odrazil od zadní části betonů/brusle. Autor branky je Protivný Michal a asistoval mu Rys Jiří a Lenc Radan.

48:30
    Další veliká šance hostů! Branka domácích je posunutá a je přerušeno.

49:56
    Vyústění tlaku Mladé Boleslavi je tady. Na 2+2 minuty je vyloučen domácí Karol Korim, za vysokou hůl a následný krvavý šrám v obličeji.

51:11
    Hosté srovnávají skóre zápasu. Po nedůsledném vyhození kotouče jednoho z domácích, se k puku dostal Jiří Rys, který nahrál a Matěj Soukup vymetl všechny pavouky v domácí bráně. Sraz zápasu 2:2.

52:13
    Přesilová hra hostů pokračuje. Domácí mají puk ve své moci.

53:11

54:30
    Domácí mohli inkasovat další branku. Rozjezd hostů dva na jednoho zastavil, až hvizd rozhodčího.

56:09
    Domácí se pokoušejí vyvarovat chyb a zaútočit. To se jim daří, ale hostující brankář dneska chytá opravdu parádně.

57:21
    Pěkná střela Tomáše Bartejse. Brankář střelu chytil a puk nevyrazil před sebe.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty, třetí třetiny.

59:05
    Domácí nahazují puk do rohu. Hosté mají problémy.

59:40
    Domácí zakládají další útok.

60:00

Domácí nezvládli poslední třetinu. Mladá Boleslav dokázala vyrovnat brankami Protivného a Soukupa a najednou je s dvoubrankového vedení Pirátů, nerozhodný stav a prodloužení před námi.

60:01

61:11
    Domácí brankář podržel tým, když chytil střelu Martina Čečeka.

61:50
    V prodloužení je více aktivní tým Pirátů Chomutov, který je u puku delší dobu. Vážnější šanci měli ovšem hosté.

62:58
    První formace domácích teď zatápěla pod kotlem hostující obraně. Velikou šanci měl Jaroslav Hafenrichter...

63:06
    Domácí se přeci jen dočkali bonusového bodu. Branku vstřelil David Klouček, který objel branku a překvapil brankáře.

Nashledanou u dalšího online přenosu. (19:49:47)

65:00

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 4. Hafenrichter (Kůs), 16. Lehnert (Hafenrichter, Kůs), 64. Klouček - 47. Protivný (Rys, Lenc), 52. Soukup (Rys, Daráš)

Piráti Chomutov: Strmeň (Matoušek) - Kolář, Pozděna, Korim, Bartejs, Hanták, Kolčava, Klouček, Kůs, Hammerbauer, Račuk, Pesjak, Lehnert, Novák J., Novák L., Škorík, Opalek, Kopáč, Hranáč, Hafenrichter, Deveri.
    BK Mladá Boleslav: Mahdal (Příhoda) - Pánek, Babický, Kulhánek, Marek, Brandejský, Vrba, Protivný, Jankovský, Čeček, Lenc, Rys, Kulich, Vrba, Daráš, Koudela, Mozík, Soukup.

Rozhodčí: Zubzanda - Gerát, Ondráček