Žižkov – Liberec 1:4 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 4:1 (kon.) | Slovácko – Slavia 1:3 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
1:4 (0:2)
FC Slovan Liberec
Neděle 30.10.2011, 10:15Gambrinus liga

90
    A další střídání, Šural uvolňuje své místo Bosančičovi.

89
    Hosté opět střídají, současný reprezentant do jedenadvaceti let Hadaščok nahrazuje toho nedávného, Rabušice.

87
    Odpracováno má Jiří Štajner a i dnes odehrál výborný zápas, na závěrečné minuty jej nahrazuje Emil Rilke.

81
    Závěrečné střídání domácích, Nestorovski nahrazuje na hrotu aktivního Böhma.

70
    Domácí trenér Pulpit okamžitě stahuje ze hry provinilce Slodowého, nahrazuje jej Sivričem.

Do druhého poločasu domácí kouč Pulpit udělal jednu změnu ve své jedenáctce, vysílá do hry Folprechta místo Macha.